Кафедра сучасних європейських мов
Кафедра сучасних європейських мов

День нашого факультету. Святкова презентація кафедри.

сучасних європейських мов

Наш факультет завжди відрізнявся вмінням святкувати свій день. Цього року всі кафедри ФМТП об'єдналися в єдину дружню країну Семи Королівств. Кафедра сучасних європейських мов представляла Королівство Мистецтв. Дружній святковий настрій а також таланти і оригінальність вабили в цей день як студентів, так і викладачів. Почесні гості нашої кафедри в тому числі ректор КНТЕУ Мазаракі Анатолій Антонович, перший проректор з науково-педагогічної роботи Притульська Наталія Володимирівна, проректор з науково-педагогічної роботи Шаповал Світлана Леонідівна взяли участь у створенні колективної картини в абстрактному стілі, оскільки спільна робота об'єднує, окрилює, мотивує і надихає на нові звершення. Вікторини, конкурси на знання англійської мови, колективне створення емблеми факультету, подарунки…  Так, святкуючи день фальтету, наша кафедра поєднала науку, мистецтво та казковий світ. Свято нікого не залишило байдужим.

Мистецтво нікому не завадить, навіть ректору)

Творчість  надихає )

остання редакція 12.06.2020