Кафедра сучасних європейських мов
Кафедра сучасних європейських мов

Результати проведення студентської наукової конференції з української мови "Теоретичні та практичні засади культури професійного мовлення"

сучасних європейських мов

9 квітня 2019 року кафедра сучасних європейських мов ФМТП провела університетську студентську наукову конференцію "Теоретичні та практичні засади культури професійного мовлення".

З  вітальним словом до учасників звернулися завідувач кафедри сучасних європейських мов О. Б. Януш і заступник декана ФМТП з навчально-методичної та наукової роботи Н. О. Тесленко.

Наукові дослідження учасників були присвячені актуальним питанням становлення й розвитку  української мови, зокрема, культурі усного й писемного мовлення сучасної молоді, особливостям мови професії (банківської справи, туризму, економіки, реклами), мистецтву публічного виступу тощо.

Для обговорення було подано 42 тези доповідей. За результатами конференції  найкращими визнано роботи: Кравець Анастасії Андріївни (ФТМ, 1-14), Тропіциної Юлії Володимирівни (ФРГТБ, 1-3), Гейка Максима Володимировича (ФРГТБ, 1-10), Вежичанін Яни Олексіївни (ФФБС, 1-4), Малофей Ольги Олександрівни (ФФБС, 1-2), Остапенко Анастасії Юріївни (ФРГТБ, 1-10), Мукієнко Яни Андріївни (ФТМ, 1-16), Туряниці Адріанни Валеріївни (ФРГТБ,  1-13), Онопрієнко Юлії Володимирівни (ФФБС, 1-2), Третьякова Сергія Олексійовича (ФРГТБ, 1-11).

Дякуємо всім учасникам! Бажаємо творчих успіхів і натхнення в мистецтві оволодіння рідним словом!

остання редакція 12.06.2020