Кафедра сучасних європейських мов
Кафедра сучасних європейських мов

День відкритих дверей 28 жовтня 2019 року

сучасних європейських мов

Дні відкритих дверей – це вже традиція Київського національного торговельно-економічного університету яку дуже люблять студенти й абітурієнти. 28 вересня до нас завітали вступники з Києву та багатьох регіонів України. Спочатку одинадцятикласники пройшли реєстрацію у холі університету, у актовій залі Конгрес-центру ознайомилися з факультетами, освітніми ступенями, спеціальностями (спеціалізаціями, освітніми програмами), які були презентовані деканами факультетів, а потім із представниками штабу «Абітурієнт-2020» відправилися на екскурсію навчальним закладом. Факультет міжнародної торгівлі та права презентував кандидат юридичних наук, доцент кафедри міжнародного приватного,  комерційного та цивільного права Пальчук Петро Миколайович.

Подальша робота Дня відкритих дверей проходила на факультетах, кафедрах і в лабораторіях університету. Кафедру сучасних європейських мов презентували викладачи Семідоцька В.А., Ващук А.О., Іванюк Т.В., Семенюк С.В. Екскурсія Київським національним торговельно-економічним університетом  допомогла вступникам більш детально дізнатися про  студентське життя, побачити великі перспективи, які гарантує навчання в нашому університеті, та переконатися, що це справді вищий навчальний заклад майбутнього.

остання редакція 12.10.2023