Кафедра сучасних європейських мов
Кафедра сучасних європейських мов

Викладачи кафедри прийняли участь у National Geographic Learning October Conference

сучасних європейських мов

Для вчителів і викладачів англійської мови відбулась грандіозна подія – October Conference від видавництва National Geographic Learning та офіційного представника видавництва в Україні, компанії «Лінгвіст».
Викладачи  кафедри сучасних європейських мов Київського національного торговельно-економічного університету мали унікальну нагоду зустрітися зі спікером видавництва Алексом Уорреном (Alex Warren), який провів дві цікаві сесії. Алекс - відомий, досвідчений викладач та тренер, із задоволенням працює з інноваційними матеріалами, яки представляють широкий спектр тем та змушують критично мислити. Дискусії, творчи завдання, обговорення головних тем, знайомство з передовими практиками викладання англійської, розіграш підручників та семінарів, інтерактивна вікторина "Wonderful World" з подарунками, зустріч з однодумцями та фанатами своєї справи - все це відбувалось під час October Conference, 22 жовтня 2019 року . Чудова атмосфера для вчителів, які вміють виходити за рамки!

26.10.2019
остання редакція 12.06.2020