Кафедра комп'ютерних наук та інформаційних систем
Кафедра комп'ютерних наук та інформаційних систем

Самойленко Ганна Тимофіївна

комп'ютерних наук та інформаційних систем

САМОЙЛЕНКО ГАННА ТИМОФІЇВНА

кандидат фізико - математичних наук, доцент

e-mail: h.samoylenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ResearcherID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

проблематика математичного моделювання та інформаційного суспільства

ДИСЦИПЛІНИ «Інформаційні системи та технології», «Системи адміністрування корпоративних мереж», «Технології комп’ютерного проектування», «Проектування інформаційних систем», «Комп’ютерні технології обробки та візуалізації даних», «Технології розподілених систем та паралельних обчислень»
АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

Доцент кафедри вищої математики та інформатики, 2006 р.

Кандидат фізико-математичних наук, 05.13.11 «Математичне і програмне забезпечення обчислювальних машин та систем», тема дисертації: «Система программирования для языков обработки символьной информации»,1989

Спеціальність «Математика», кваліфікація «Теоретична кібернетика», Київський ордена Леніна державний університет ім. Т.Г. Шевченка, 1972 р.

ДОСВІД РОБОТИ

Доцент кафедри інформаційних технологій Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі МОН України, 2006– 2015

З 2016 р. працює на доцентом кафедрі компютерних наук та інформаційних систем Київського національного торговельно-економічного університету

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ Список публікацій
ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

UICCNet, 1991-2000

Сертифікат про успішне закінчення курсу «Основи тестування програмного забезпечення». Lviv IT School 2021 р.

ХОБІ подорожі

13.02.2021