logo
Кафедра комп'ютерних наук та інформаційних систем
Кафедра комп'ютерних наук та інформаційних систем
logo
Кафедра комп'ютерних наук та інформаційних систем
img

Новини

комп'ютерних наук та інформаційних систем

2 червня 2023 року 

З 7 лютого по 7 травня 2023 року, викладачі кафедри Філімонова Т.О, Томашевська Т.В, Базурін В.М., Демідов П.Г., Юрченко Ю.Ю., Козлов В.В., пройшли за програмою PROF2IT від Kharkiv IT Cluster та Grid Dynamics навчальні курси «Python for Big Data and Data Science». В процесі навчання викладачі отримали сучасні знання та практичні навички, які будуть корисними для проведення занять по таким навчальним дисциплінам, як «Чисельні методи програмування», «Машинне навчання», «Штучний інтелект», «Комп’ютерні системи візуалізації даних», «Подання та обробка знань в інтелектуальних системах»., захистили випускний проект та отримали відповідні сертифікати.

1 червня 2023 року 

Студенти кафедри комп’ютерних наук та інформаційних систем спеціальностей 122 «Комп’ютерні науки» та 126 «Інформаційні системи і технології» прийняли участь у першому турі Всеукраїнського  конкурсу  студентських наукових робіт. На підставі оцінки наукових робіт учасників І туру конкурсу конкурсна комісія визначила найкращими роботи таких студентів: Сокрут Данило Богданович (ФІТ, група 3-12),  Агєєв Нікіта Олегович (ФІТ, група 2-6), Левкович Дар'я Денисівна (ФІТ, група 4-9),   Панкєєва Марія Володимирівна (ФІТ, група 4-9),  та нагородила їх дипломами переможців.

15 травня 2023 року 

З 2 по 15 травня 2023року, викладачі кафедри компютерних наук та інформаційних систем прослухали курс лекцій професора університету Міссурі (США) Скота Крістіансона на тему використання додатку штучного інтелекту "Chat GTP" та отримали сертифікати (Томашевська Т.В, Базурін В.М., Козлов В.В., Дивак В.В., Пурський О.І.) а також прийняли участь у WORKSHOP на тему "How to use AI" (практичне використання штучного інтелекту) від Michael Petsan (founder of the Web3-university of professions of the future "Learn to Earn Global". Founder of the blockchain platform "Amsets") та отримали сертифікати (Юрченко Ю.Ю., Козлов В.В., Базурін В.М., Підгорна Т.В.., Пурський О.І).

9 травня 2023 року 

 9 травня 2023 року о 13:00 в рамках проведення заходів до Дня Факультету Інформаційних Технологій на кафедрі комп'ютерних наук та інформаційних систем був проведений Майстер клас викладачем практиком на тему «Використання Raid-масивів при побудові віртуальної інфраструктури підприємства» - доповідач Начальник відділу інформаційно-аналітичної роботи та медичної статистики Медичний центр "Консиліум Медікал" - Юрченко Юрій Юрійович.

В рамках лекції було розглянуто види Raid-масивів, що використовуються при при побудові віртуальної інфраструктури підприємства. Юрченко Ю. Ю. продемонстрував приклад реалізації Raid-масивів при побудові віртуальної інфраструктури підприємства на прикладі серверів HP ProLiant DL320e Gen8 – контролер Smart Array P420, IBM System x3550 – контролер ServeRAID 8k-l, HP ProLiant ML90 Gen9 – контролер Smart Array B140i та HP ProLiant DL380 Gen9 – контролер Smart Array P440ar. Продемонстровано приклад використання RAID 10 (сервер HP ProLiant ML90 Gen9 – контролер Smart Array B140i) при побудові віртуальної інфраструктури підприємства на базі VMware ESXi Server.

13 квітня 2023 року 

 13 квітня на факультеті інформаційних систем відбулася всеукраїнська студентська  науково-практична конференція «IНФОРМАЦIЙНI ТЕХНОЛОГIЇ ТА КІБЕРБЕЗПЕКА В УМОВАХ ВОЄННОГО ЧАСУ». З вітальним словом виступив декан факультету інформаційних технології Харченко Олександр Анатолійович. В рамках роботи конференції було представлено близько 200 доповідей на 17 тематично різних секціях. Відбулися цікаві доповіді та їх активне обговорення. Учасники конференції висловили позитивні відгуки щодо організації та проведення цього заходу, а також зазначили важливість проведення подібних студентських конференцій кожного року.

12 квітня 2023 року 

В рамках проведення профорієнтаційної роботи, кафедрою комп’ютерних наук та інформаційних систем 3.11.2022 р. було проведено відеоконференцію з учнями школи-інтернату з посиленою військовою підготовкою м.Глухова Сумської обл.

Організатори зустрічі: доцент кафедри комп’ютерних наук та інформаційних систем кандидат технічних наук Томашевська Т.В., доцент кафедри комп’ютерних наук та інформаційних систем кандидат педагогічних наук Базурін В.М.

Зустріч проводили: доцент кафедри комп’ютерних наук та інформаційних систем кандидат технічних наук Томашевська Т.В., доцент кафедри комп’ютерних наук та інформаційних систем кандидат педагогічних наук Базурін В.М.

На зустрічі було висвітлено особливості освітніх програм спеціальностей 122 «Комп’ютерні науки» і 126 «Інформаційні системи та технології», матеріально-технічну базу факультету інформаційних технологій, особливості вступу на дані спеціальності.

Захід відбувся в рамках конференції Zoom 12.04.2023 р

Загальна кількість присутніх учасників конференції (учнів) 5  осіб.