Кафедра комп'ютерних наук та інформаційних систем
Кафедра комп'ютерних наук та інформаційних систем

комп'ютерних наук та інформаційних систем

9 травня 2024 року

9 травня 2024 року викладачі кафедри комп’ютерних наук та інформаційних систем доц. Базурін в.М, проф. Пурський О.І, доц. Томашевська Т.В., прийняли участь в 2nd International Conference on Science, Engineering and Advanced Technology (ICSEAT 2024) та представили результати наукових досліджень на тему «The Main Types of Students' Errors in the Process of Learning the Basics of Programming».

29 квітня 2024 року

29 квітня 2024 року на кафедрі комп’ютерних наук та інформаційних систем відбувся методичний семінар на тему «Особливості цифровізованого освітнього процесу». Спікер методичного семінару професор кафедри, доктор педагогічних наук Т.В. Підгорна. В рамках методичного семінару відбулася цікава та корисна дискусія стосовно особливостей використання цифрових засобів в умовах дистанційного навчання.

28 квітня 2024 року

Організаційний комітет Міжнародного конкурсу студентських наукових праць “Black Sea Science 2024” за напрямом «Інформаційні технології, автоматизація та робототехніка» вітає з перемогою у ньому за сумою двох етапів Кушніра Євгенія, студента 1 курсу магістратури, спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» і 2 місцем в загальному конкурсі. Тема представленої на конкурс  наукової роботи студента «Development of web-based system for content exchange».

27 квітня 2024 року

27 квітня  2024 року в рамках Дня Вступника ДТЕУ, було проведено майстер-клас на тему «Інтелектуальні моніторингові системи». Майстер-клас відвідали абітурієнти, що бажають поступити на навчання до ДТЕУ у 2024 році.  Майбутні абітурієнти ознайомилися із сучасними досягненнями у сфері інтелектуального аналізу даних, факторного аналізу та їх використання в системах моніторингу соціально-економічного  розвитку. Спікер заходу завідувач кафедри комп’ютерних наук та інформаційних систем, д.ф.-м.н., професор Пурський О.І., продемонстрував абітурієнтам програмну реалізацію моніторингової системи у вигляді «Web-системи моніторингу показників соціально-економічного розвитку».

19 квітня 2024 року

19 квітня в Гімназії імені. Д.І.Чижевського м.Олександрія, викладачем кафедри комп'ютерних наук та інформаційних систем Тищенком Ігорем Анатолійовичем був проведений профорієнтаційний захід.
Метою заходу було ознайомлення учнів з акредитованими освітніми програмами кафедри та з можливостями працевлаштування випускників.

11 квітня 2024 року

Захід відбувся on-line на платформі Teams.

З доповідями виступили  зав. кафедри О.І. Пурський, викладачі кафедри А.В.Селіванова, Ю.Ю.Юрченко, Т.О.Філімонова. Модератор круглого столу Самойленко Г.Т.

Були розглянуті питання:

• сучасного напрямку розвитку та застосування мови UML,

• оптимізаційні аспекти обчислень в соціологічних дослідженнях,

• безпекові аспекти інформаційних систем з конкретними рекомендаціями захисту,

розглянуто поточний стан розвитку штучного інтелекту з можливістю дослідити використання програмного забезпечення на мові Python .