Кафедра комп'ютерних наук та інформаційних систем
Кафедра комп'ютерних наук та інформаційних систем

комп'ютерних наук та інформаційних систем

22 лютого 2024
В рамках договору про співпрацю між ДТЕУ та ГО Kharkiv IT-cluster викладачі кафедри комп’ютерних наук та інформаційних систем Олег Пурський, Віталій Базурін та Тетяна Томашевська прийняли участь в пілотному проекті ІТ-кластера «Система сертифікації ІТ-дисциплін» основна мета якого актуалізація змісту профільних технічних дисциплін і валідація втілених змін на практиці.
Компанії Харківського ІТ Кластера протягом багатьох років системно працюють над переглядом освітніх програм в ІТ-галузі. До проєкту долучено понад 25 ІТ-компаній-роботодавців, експерти з університетів та представники Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.
Основна мета університетської ланки освітньої ІТ-екосистеми — забезпечення студентів і викладачів необхідними умовами для того, щоб знання, уміння й навички усіх випускників IT-напрямків на 100% відповідали вимогам IT-компаній до junior-фахівців і, відповідно, вони мали попит на ринку праці.
До участі в проєкті було подано 43 ІТ-дисципліни для оновлення. З них 15 було відібрано й проведено «сліпе» рецензування експертами з 8 провідних ІТ-компаній Харкова, а саме: EPAM, GlobalLogic, Quantum, SoftServe, Insart, Apibest, Telesens, NIX solutions. Зокрема під час даного засідання було обговорення змісту сертифікованого силабусу «Програмування мовою C#».