Кафедра комп'ютерних наук та інформаційних систем
Кафедра комп'ютерних наук та інформаційних систем

Селіванова Анна Віталіївна

комп'ютерних наук та інформаційних систем

СЕЛІВАНОВА АННА ВІТАЛІЇВНА

старший викладач

e-mail: a.selivanova@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ResearcherID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

Розробка інформаційних систем управління бізнес-процесами; моделювання механізмів функціонування ринку електронної торгівлі

ДИСЦИПЛІНИ «Проектування інформаційних систем», «Інформаційні системи та технології», «Комп’ютерні технології обробки та візуалізації даних», «Інформаційні технології у професійній діяльності»
АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

магістр з інформаційних управляючих систем та технологій (ОС «магістр»), Київський національний торговельно-економічний університет, 2016 р.

інженер-аналітик комп’ютерних систем (ОС «спеціаліст»), Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі, 2014 р.

технік – програміст (ОС «бакалавр»), Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі, 2013 р.

ДОСВІД РОБОТИ

старший викладач кафедри комп’ютерних наук та інформаційних систем Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2019 р. до цього часу.

старший викладач кафедри інформаційних технологій Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2017 – 2019 рр.

асистент кафедри інформаційних технологій у міжнародній торгівлі Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2016 – 2017 рр.

провідний спеціаліст кафедри інформаційних технологій у міжнародній торгівлі Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2016 – 2016 рр.

провідний фахівець кафедри інформаційних технологій Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі МОН України, 2013 – 2016 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

Загальна кількість публікацій – 52
Навчально-методичні публікації – 34
Наукові публікації – 19

Список публікацій

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Навчання у Вищій школі педагогічної майстерності Київського національного торговельно-економічного університету, 2018 р.

Стажування в Інституті телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України, 2017 р.

ХОБІ подорожі, живопис

13.02.2021