Кафедра комп'ютерних наук та інформаційних систем
Кафедра комп'ютерних наук та інформаційних систем

Тищенко Ігор Анатолійович

комп'ютерних наук та інформаційних систем

ТИЩЕНКО ІГОР АНАТОЛІЙОВИЧ

PhD компʼютерних наук, асистент

e-mail: i.tyshchenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ResearcherID
ResearchGate

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

Голографія, web-дизайн, відеомонтаж, інтернет-маркетинг, стартапи

ДИСЦИПЛІНИ «Інформаційні технології у професійній діяльності», «Імітаційне моделювання», «Комп'ютерні технології проєктування та адміністрування online startup», «Інформаційні системи і технології в спорті»
АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

2024 рік - присуджено ступінь доктора філософії у галузі знань «12 – Інформаційні технології» за спеціальністю «122 – Комп’ютерні науки». Київський національний торговельно-економічний університет. Тема дисертації: «Інформаційні технології експлуатації голографічних 3D вітрин».

2018 рік - Ступінь вищої освіти Магістр, спеціальність «Комп'ютерні науки та інформаційні технології». Київський національний торговельно-економічний університет.

2016 рік - Здобув кваліфікацію Бакалавра з комп'ютерних наук, за напрямом підготовки «Комп'ютерні науки». Київський національний торговельно-економічний університет.

ДОСВІД РОБОТИ

2020 рік - Асистент кафедри комп’ютерних наук та інформаційних систем Київського національного торговельно-економічного університету МОН України.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
Публікації
  • Тищенко І.А., Вибір оптимальної мови програмування інформаційної системи. Інформаційні технології у міжнародній торгівлі : зб. наук. ст. студ. ден. форми навч./відп. ред. В.Є.Краскевич, А.М.Нагірна, А.В. Селіванова. - Київ : Київ.нац. торг.-екон. ут-т, 2017. - 60 с.
  • Краскевич В.Є., Тищенко І.А. Інформаційні технології в голографії. Математичне моделювання в економіці. 2019. №1.
  • KRASKEVICH Valeriy Evgenovych Ph.D., TYSCHENKO Ihor Anatoliiovych, PYLYPENKO Iryna Dmytrivna. 3D technology in holography. International Journal of Business and Applied Social Science. Re f : VOL : 5 , ISSUE : 8. 2019
  • Дивак В., Юрченко Ю., Тищенко І. Особливості застосування MS Excel online у практиці підготовки майбутніх фахівців економічних спеціальностей. Рівне: Нова педагогічна думка. 2021. № 1. С. 28–35.
  • Тищенко І.А., Краскевич В.Є. Голографічні технології як спосіб залучення інвестицій. Математична машини і системи. 2022. №3. С. 70–76.
  • Тищенко І.А. Голографічні 3D технології в освіті. Математична машини і системи. 2022. №4. С. 68–74.
  • Тищенко І.А. Технології створення презентацій для голографічної 3D вітрини. Cybernetics and Computer Technologies. 2022. №2. С. 67–73.
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Фіналіст Всеукраїнського фестивалю інновацій «Festival of innovation/ All Ukrainian». Проект «Інформаційні технології для мультимедійних презентацій HOLOBOX», 2017 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Свідоцтво "Нові інформаційні технології управління бізнесом"

Академічна доброчесність

Бери й роби. Змішане та дистанційне навчання