Кафедра готельно-ресторанного бізнесу

SCOPUS
ResearcherID
Google Scholar

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ Економіка готелів і ресторанів, ринкові дослідження, маркетингова та інвестиційна політика
​ДИСЦИПЛІНИ “Економіка готелів і ресторанів”, “Готельна справа”, “Стартап тренінг”
АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • доцент кафедри соціально-економічних дисциплін, 2015 р.
  • кандидат економічних наук, 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)», тема дисертації «Інвестиційна політика підприємств готельного господарства», 2010 р.
  • менеджер організацій (ОС «спеціаліст»), Київський інститут туризму, економіки і права, 2002 р.
ДОСВІД РОБОТИ
  • доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2016 р. до цього часу.
  • завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін, доцент  Київський національний університет культури і мистецтв, 2014– 2016 рр.
  • доцент кафедри соціально-економічних дисциплін, Київський національний університет культури і мистецтв, 2012 – 2014 рр.
  • заступник завідувача кафедри маркетингу, ПрАТ «ВНЗ «Міжрегіональна Академія управління персоналом», 2011 – 2012 рр.
  • доцент кафедри маркетингу, ПрАТ «ВНЗ «Міжрегіональна Академія управління персоналом», 2010 – 2011 рр.
  • викладач економічних дисциплін, Київський технікум готельного господарства, 2002-2010 рр.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Тренінг для членів галузевих експертних рад Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, 2020 р.
  • Онлайн тренінг «Експерт з акредитації освітніх програм», Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, 2020 р.
  • Онлайн тренінг «Зміцнення викладання та організаційного управління в університетах», Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, 2021 р.
  • сертифікатні навчальні тренінги з системи управління готелем «FIDELIO V8», 2018 р.
  • Пряшівський університет, м. Пряшів;  Академія професійної освіти «Меркур», Словацька Республіка, 2019 р.
  • Стажування в ПрАT «УСКT «Tоронто-Київ» (готель «Холідей Інн»), 2016.
ХОБІ інтелектуальні ігри, спорт, мистецтво

остання редакція 31.05.2023