Кафедра готельно-ресторанного бізнесу

НАУКОВІ ПРОФІЛІ У МІЖНАРОДНИХ НАУКОМЕТРИЧНИХ БАЗАХ ДАНИХ

Web of Science ResearcherID
ORCID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ Фундаментальні і прикладні дослідження оцінювання результатів господарсько-фінансової діяльності готелів і ресторанів, бізнес-планування, управління доходами в готелях і ресторанах.
​ДИСЦИПЛІНИ Revenue менеджмент, Економіка готелів і ресторанів, Revenue management, Corporate management in the hotel and restaurant business (для магістерських програм англійською мовою викладання).
АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • доцент кафедри економіки, менеджменту та маркетингу, 2012 р.
  • кандидат економічних наук, 08.10.01 «Розміщення продуктивних сил і регіональна економіка», тема дисертації: " Формування та реалізація регіональної політики розвитку рекреаційної сфери ", 2006 р.
  • менеджер-економіст (ОС «спеціаліст» за спеціальністю «Менеджмент організацій»), Луцький державний технічний університет, 2002 р.
ДОСВІД РОБОТИ
  • доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2015 р. до цього часу.
  • доцент кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2013 – 2015 рр.
  • доцент кафедри економіки, менеджменту та маркетингу Інституту вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2007 – 2013 рр.
  • асистент, старший викладач, доцент кафедри менеджменту Луцького державного технічного університету МОН України, 2005 – 2007 рр.
  • аспірант Луцького державного технічного університету МОН України, 2002 – 2005 рр.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • Стажування у Вищій школі педагогічної майстерності Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2008р
  • Стажування в Національній академії державного управління при Президентові України (Інститут підвищення кваліфікації керівних кадрів) , 2013
  • Cтажування в Університеті Центрального Ланкаширу (м. Престон, Великобританія) в рамках Програми ЄС Еразмус+ за напрямом КА1 «Навчальна (академічна) мобільність», Cертифікат про володіння англійською мовою на рівні В2, 2017.
  • Тренінг та отримання Міжнародного сертифікату за результатами стажування по автоматизованій системі управління готелем “Fidelio V8” від Міжнародної компанії HRS (Hospitality & Retail Systems), розробника IT рішень для сфери HoReCa, 2018 р
  • Онлайн тренінг «Експерт з акредитації освітніх програм», Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, 2019 р.
  • Тренінг для підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти, Київський національний торговельно-економічний університет, 2019 р.
  • Міжнародне стажування в Словаччині «European Integration: Models of Students' Practical Training» (Merkur Academy of Professional Education, Kaluža; Technical University in Kosice, Kosice), 180 год. , сертифікат № 14-17 жовтня, 2019 р.
  • Міжнародне стажування в Словаччині «Innovative on-line educational technologies in a global pandemic: non-formal education practices» (Merkur Academy of Professional Education, Kaluža; Technical University in Kosice, Kosice), 180 год. , 14th of September to the  16th  October 2020;
  • Підвищення кваліфікації за програмою підготовки експертів з питань акредитаційної експертизи освітньо-професійних програм фахової передвищої освіти, травень-червень 2021;
  • сертифікат IELTS 6.5 BritishCouncil, вересень 2023
ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
  • експерт Державної служби якості освіти України з питань акредитаційної експертизи освітньо-професійних програм фахової передвищої освіти;
  • експерт Національного агентства забезпечення якості вищої освіти з акредитації освітніх програм за спеціальностями 051 «Економіка» , 073 «Менеджмент», 241 Готельно-ресторанна справа, 242 Туризм, з 2019 р. до цього часу;
  • відповідальна за розподіл навантаження викладачів кафедри готельно-ресторанного бізнесу.
МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ

«KIRKLAND RESEARCH PROGRAM»
Польсько-американський фонд свободи, фонд «Лідери змін»
24 лютого – 30 червня 2023 року
Університет імені Марії Склодовської Кюрі (Люблін)

Участь у наукових заходах, а саме:

• Europejski Kongres Gospodarczy 24.04-26.04.2023 (Катовіце)
  • Konferencja Top Young 100 „Digital Talent- the key for competitive advantage” 27.04.2023 (Катовіце)
  • Міжнародна науково-практична конференція «Трансформація готельно-ресторанного бізнесу регіону в умовах євроінтеграції», 11.05.2023 (Чернівці)
  • Three Seas Local Government Congress 16-17.05.2023 (Люблін)
  • Festiwal Sektor 3.0 – 17-18.05.2023 (Варшава) online
  • III International Scientific and Practical Conference "TOURISM OF THE XXI CENTURY: GLOBAL CHALLENGES AND CIVILIZATION VALUES" 23.05.2023 (Київ)
  • 5th EECME conference 25.05.2023 (Любляна, Словенія)
  • II ogólnopolska konferencja pt. Podnoszenie poziomu obsługi turystów jako główny czynnik dostosowania się do zmian na rynku usług turystycznych oraz zmian oczekiwań́ turystów 30-31.05.2023 (Варшава)
  • I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Bezpieczeństwo w jednostkach oświaty i szkolnictwa wyższego”12-13.06 (Краків)

Налагоджено співпрацю з Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego

ХОБІ подорожі, кулінарія, психологія.

остання редакція 10.04.2024