Кафедра готельно-ресторанного бізнесу

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА Web of Science
GoogleScholar
ORCID
СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ економіка підприємств туристичної індустрії, інвестиційна діяльність в готельному та ресторанному господарстві
​ДИСЦИПЛІНИ “Економіка готелів і ресторанів”, “Економіка ресторанів”, “Готельна справа”
АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу ", 2003 р.
  • кандидат економічних наук, 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності), тема дисертації: «Організаційно-економічні проблеми харчування пасажирів залізничного транспорту», 1993 р.
  • Економіка торгівлі, Харківський інститут громадського харчування, 1983 р.
ДОСВІД РОБОТИ
  • доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2015 – 2021 рр.
  • доцент кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2003 – 2015 рр.
  • старший викладач кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 1996 – 2003 рр.
  • асистент кафедри економіки, організації і управління громадським харчуванням Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 1990 – 1995 рр.
  • асистент кафедри економіки торгівлі Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 1987 – 1990 рр.
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • Стажування у Готельному комплексі «Турист», м. Київ (2015 р.)
  • Пряшівський університет, м. Пряшів; Академія професійної освіти «Меркур», Словацька Республіка (2019 р.)
ХОБІ

подорожі, спорт, садівництво.