Кафедра готельно-ресторанного бізнесу

e-mail: t.tkachuk@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА Scopus
СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

фундаментальні і прикладні дослідження у сфері туристичного та готельно-ресторанного бізнесу, у тому числі - сучасні тенденції та особливості формування і функціонування франчайзингових мереж підприємств сфери гостинності, цифровізація діяльності готелів та ресторанів, функціонування суб'єктів готельного і ресторанного бізнесу у сегменті лакшері сервісу

ДИСЦИПЛІНИ

"Комунікативний менеджмент", "Івентивний менеджмент", "Готельна справа", "Інформаційні системи і технології у готельному та ресторанному бізнесі", "Управління лакшері сервісом", StartUp-тренінг

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • старший викладач кафедри готельно-ресторанного бізнесу, 2018 р.
  • асистент кафедри готельно-ресторанного бізнесу, 2017 р.
  • кандидат економічних наук, 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності», тема дисертації: «Формування франчайзингових мереж туристичних підприємств», 2017 р.
ДОСВІД РОБОТИ
  • доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2019 р. до цього часу.
  • старший викладач кафедри готельно-ресторанного бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2018 – 2019 рр.
  • асистент кафедри готельно-ресторанного бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2017 – 2018 рр.
  • навчання в аспірантурі Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2014-2017 рр.
  • спеціаліст факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2012-2014 рр.
  • методист заочного відділення факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2010-2012 рр.
  • диспетчер факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2007-2010 рр.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Стипендіат Кабінету Міністрів України для молодих вчених, 2020-2021 рр.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • Програма міжнародного онлайн стажування "HORECA international projects", Premier Fort Beach Hotel, Sveti Vlas, Bulgaria - 2020.
  • Програма стажування в ТОВ «Міжнародний діловий центр», готель «Hilton Kyiv» м. Київ, Україна, 2020 р.
  • Програма міжнародного стажування, Форт Нокс ООД, апартготель Premier Fort Beach Hotel, м. Светий Влас, Болгарія, 2019 р.
  • Навчальний курс «Practical Hospitality Course at Hilton Kyiv», Україна, 2019.
  • Програма стажування в ПрАТ «Торонто-Київ», готель «Holiday Inn Kyiv», м. Київ, Україна, 2018 р.
  • Тренінг по автоматизованій системі управління готелем “Fidelio V8”,  Міжнародна компанія HRS (Hospitality & Retail Systems), Київський національний торговельно-економічний університет МОН України, 2018 р.
  • Навчально-методичні семінари у Вищій школі педагогічної майстерності, Київський національний торговельно-економічний університет МОН України, 2018 р.
ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
  • Координатор (керівник) практики від Київського національного торговельно-економічного університету в Україні та за кордоном (Болгарія), з 2017 р. до цього часу.
ХОБІ

подорожі, інтелектуальні ігри, музика, поезія, художня та мотиваційна література

остання редакція 07.02.2024