Кафедра готельно-ресторанного бізнесу

e-mail: r.fedoryak@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

Дослідження теоретичних, методологічних та практичних засад управління підприємствами туристичного та готельно-ресторанного бізнесу, сталий розвиток, менеджмент, тайм-менеджмент.

ДИСЦИПЛІНИ

“Інформаційні системи та технології  у готельному та ресторанному бізнесі ”, “Івентивний менеджмент”

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету МОН України,  з 2020 і до цього часу.
  • кандидат економічних наук, 08.00.04 – Економіка і управління підприємствами, 2012р.
  • менеджер організацій (ОС «Магістр»), Київський національний університет технологій та дизайну,, 2005 р.
ДОСВІД РОБОТИ
  • доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу, з 2020 р. до цього часу.
  • доцент кафедри менеджменту та публічного адміністрування Київський національний університет технологій та дизайну, 2013 – 2020 рр.
  • старший викладач кафедри менеджменту  Київський національний університет технологій та дизайну, 2011 – 2012 рр.
  • асистент кафедри менеджменту, аспірант кафедри менеджменту Київський національний університет технологій та дизайну, 2005 – 2011рр.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Подяка Київського національного університету технологій та дизайну  за високий професіоналізм при проведенні ІІ туру Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт зі спеціальності 073 «Менеджмент» за спеціалізацією «Менеджмент персоналу», 2020 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • Підвищення кваліфікації в ВНЗ «Національна академія управління» 2017 р.
  • Підвищення кваліфікації за категорією «викладач-тьютор (організатор) дистанційного навчання ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації  в Інститут післядипломної  педагогічної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, 2014р.
  • Підвищення кваліфікації  Інститут післядипломної освіти з питань впровадження інноваційних технологій навчання Київського національного університету технологій та дизайну, 2014 р.
ХОБІ

подорожі, психологія, догматика