Кафедра готельно-ресторанного бізнесу

Мілютіна Юлія Сергіївна

готельно-ресторанного бізнесу

МІЛЮТІНА ЮЛІЯ СЕРГІЇВНА

кандидат економічних наук, старший викладач

e-mail: julia.miliutina@gmail.com

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

дослідження питань  маркетингової діяльності в готельно- ресторанному бізнесі, застосування інноваційних методів дослідження ринку та цільової аудиторії, просування товару (послуг). Стратегічне планування маркетингової діяльності в готельному та ресторанному бізнесі

ДИСЦИПЛІНИ

“Маркетинг”, “Стратегічний маркетинг”, “Поведінка споживачів послуг гостинності”, “Менеджмент організацій”, "Quality managment"

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

кандидат економічних наук, 08.06.01 «Економіка, організація і управління підприємствами», тема дисертації: «Маркетинг інновацій туристичних підприємств», 2012 р.

ДОСВІД РОБОТИ
  • старший викладач кафедри готельно-ресторанного бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету МОН України,  з 2016 і до цього часу.
  • асистент кафедри готельно-ресторанного бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2015 - 2016 р.
  • асистент та здобувач кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу  Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2003 - 2012 рр.
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Почесна грамота КНТЕУ, 2016 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • Стажування  в ПрАТ «Торонто-Київ», готель «Holiday Inn Kyiv»  2017, м. Київ;
  • Опанування сучасними формами і методами навчання (Вища школа педагогічної майстерності КНТЕУ, м. Київ);
  • Cертифікат за результатами проходження Всеукраїнського науково-практичного тренінгу “Інформаційні технології в навчальному процесі: якісна освіта”, (КНТЕУ, м. Київ);
ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Відповідальна за організацію проходження виробничої практики студентами кафедри готельно-ресторанного бізнесу.

ХОБІ

подорожі, малювання, вивчення іноземних мов, захист та збереження екологічного середовища України

остання редакція 15.02.2021