Кафедра публічного управління та адміністрування

Новікова Наталя Леонідівна

публічного управління та адміністрування

НОВІКОВА НАТАЛІЯ ЛЕОНІДІВНА

доктор економічних наук, професор, завідувачка кафедри публічного управління та адміністрування

гарант освітньої програми третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти "Публічне управління та адміністрування" за спеціальністю 281 "Публічне управління та адміністрування"

e-mail: n.l.novikova@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ публічне управління, публічна політика, економіка

ДИСЦИПЛІНИ "Цифрова економіка", "Методологія та організація наукових досліджень", "Економіка України", "Науковий семінар "Державна політика у сферах суспільного життя", "Електронне урядування"

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

вчене звання професора (кафедри публічного управління та адміністрування), 2023 р.

професор кафедри економічної теорії та конкурентної політики, 2016 р.

доктор економічних наук, 08.00.03 "Економіка та управління національним господарством", тема дисертації: "Державне регулювання економічних інтересів аграрної сфери", 2016 р.

вчене звання доцента (кафедри економічної теорії та конкурентної політики), 2011 р.

кандидат економічних наук, 08.07.02 "Економіка сільського господарства і АПК", тема дисертації: "Організаційно-економічні умови соціального відродження села", 2006 р.

менеджер підприємницької діяльності (ступінь вищої освіти "магістр"), Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, 1998 р.

ДОСВІД РОБОТИ

завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Державного торговельно-економічного університету МОН України, з 2022 р. до цього часу

завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2018-2022 рр.

експерт з акредитації освітніх програм Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти України галузей знань 28 "Публічне управління та адміністрування", 05 "Суспільні та поведінкові науки" спеціальність 051 "Економіка" з 2019 р. до цього часу

член робочої групи Національного агентства України з питань державної служби по розробці професійних стандартів: генеральний директор директорату/директор генерального департаменту; керівник експертної групи у складі директорату / генерального департаменту; державний експерт директорату/генерального департаменту, 2019-2020 рр.

член робочої групи проєкту Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Департаменту економічної стратегії та макроекономічного прогнозування "Нові можливості: синергія знань досвіду та креативності" (розробка консенсус-прогнозу "Україна: перспективи розвитку") з 2019 р. до цього часу

професор кафедри економічної теорії та конкурентної політики Київського національного торговельно-економічного університету МОН України 2016-2018 рр.

заступник декана факультету економіки, менеджменту і права Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2012-2015 рр.

доцент кафедри економічної теорії та конкурентної політики Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2006-2015 рр.

доцент кафедри міжнародної економіки Криворізького інституту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, 2004-2005 рр.

асистент кафедри міжнародної економіки Криворізького інституту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, 2003-2004 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Програма підвищення кваліфікації "Цифрові інструменти Google для освіти" в режимі онлайн, поглиблений рівень, 2022 р.

Програма підвищення кваліфікації "Цифрові інструменти Google для освіти" в режимі онлайн, середній рівень, 2022 р.

Програма підвищення кваліфікації "Цифрові інструменти Google для освіти" в режимі онлайн, базовий рівень, 2022 р.

Пройшла програму навчально-методичного семінару для науково-педагогічних працівників ДТЕУ: "Цифрові інструменти Google для вищої освіти" (18.07.2022).

Навчання з публічних закупівель ЕТМ Smart Tender в рамках співпраці зі стейкхолдерами освітньої програми “Публічне управління та адміністрування” КНТЕУ в компанії SmartTender.biz, 2021 р.

Онлайн-тренінг "Експерт з акредитації освітніх програм", Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, 2021 р.

Навчально-методичні семінари в рамках Міжнародних інформаційних тижнів програми ЄС Еразмус+ в Україні, Еразмус+ офіс в Україні, 2021 р.

Стажування в Університеті фінансів бізнесу та підприємництва м. Софія, Болгарія 2020 р.

Підвищення кваліфікації в Національному агентстві України з питань державної служби, 2019 р.

Підвищення кваліфікації в Національному агентстві України з питань державної служби, 2018 р.

Підвищення кваліфікації в Антимонопольному комітеті України, 2017 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Член спеціалізованих вчених рад Д 26.055.01, К 26.055.05

Член редакційної колегії наукових журналів "Вісник Київського національного торговельно-економічного університету", "Зовнішня торгівля" з 2018 р. до цього часу

Член редакційної колегії наукового журналу "Економічний Вісник Національного гірничого університету" з 2019 р. до цього часу

Член вченої ради КНТЕУ

Член методичної ради КНТЕУ

Член ради з якості КНТЕУ

Член робочої групи Міністерства аграрної політики та продовольства України з розробки "Державної цільової програми розвитку аграрного сектору економіки України на період до 2020 р."

ХОБІ подорожі, нетворк, сучасне мистецтво

остання редакція 14.04.2024