Кафедра публічного управління та адміністрування

Лазебна Ірина Василівна

публічного управління та адміністрування

ЛАЗЕБНА ІРИНА ВАСИЛІВНА

кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри публічного управління та адміністрування

заступник декана факультету економіки, менеджменту та психології

e-mail: i.lazebna@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ORCID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ державне регулювання ринку, ринок споживчих товарів, внутрішня торгівля, дослідження конкуренції на споживчих ринках, публічні комунікації, аналіз державної політики, взаємовідносини влади та громадянського суспільства

ДИСЦИПЛІНИ "Економіка України", "Державне регулювання економіки", "Місцеві ініціативи", "Публічні комунікації", "Аналіз державної політики"

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент кафедри публічного управління та адміністрування, Державний торговельно-економічний університет, 2022 р.

вчене звання доцента (кафедри публічного управління та адміністрування), Київський національний торговельно-економічний університет, 2019 р.

доцент кафедри публічного управління та адміністрування, Київський національний торговельно-економічний університет, 2018 р.

доцент кафедри економічної теорії та конкурентної політики, Київський національний торговельно-економічний університет, 2016 р.

кандидат економічних наук, 08.00.03 "Економіка та управління національним господарством", тема дисертації: "Державне регулювання ринку споживчих товарів в Україні", 2015 р.

менеджер антимонопольної діяльності (ступінь вищої освіти "Магістр"), Київський національний торговельно-економічний університет, 2005 р.

менеджер антимонопольної діяльності (ступінь вищої освіти "Бакалавр"), Київський національний торговельно-економічний університет, 2004 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри публічного управління та адміністрування Державного торговельно-економічного університету МОН України, з 2022 р. по сьогодні

доцент кафедри публічного управління та адміністрування Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2018-2022 рр.

заступник декана факультету економіки, менеджменту та психології Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2016  р. до цього часу

доцент кафедри економічної теорії та конкурентної політики Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2016-2018 рр.

старший викладач кафедри економічної теорії та конкурентної політики Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2015-2016 рр.

асистент кафедри економічної теорії та конкурентної політики Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2006-2015 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Київський національний торговельно-економічний університет, подяка, 2017 р.

Київський національний торговельно-економічний університет, грамота, 2015 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Програма підвищення кваліфікації "Цифрові інструменти Google для освіти" в режимі онлайн, поглиблений рівень, 2022 р.

Програма підвищення кваліфікації "Цифрові інструменти Google для освіти" в режимі онлайн, середній рівень, 2022 р.

Програма підвищення кваліфікації "Цифрові інструменти Google для освіти" в режимі онлайн, базовий рівень, 2022 р.

Пройшла програму навчально-методичних семінарів для науково-педагогічних працівників ДТЕУ: "Цифрові інструменти Google для вищої освіти" (18.07.2022), "Microsoft 365 як компонент корпоративного простору університету" (19.07.2022), "Корпоративна платформа організації освітнього процесу MS Teams" (20.07.2022), "Кібергігієна – базові правила безпеки в цифровому середовищі" (21.07.2022).

Навчання з публічних закупівель ЕТМ Smart Tender в рамках співпраці зі стейкхолдерами освітньої програми “Публічне управління та адміністрування” КНТЕУ в компанії SmartTender.biz, 2021 р.

Підвищення кваліфікації в Державній службі статистики України, Департаменті статистики торгівлі, 2018 р.

Підвищення кваліфікації в Антимонопольному комітеті України, Центр комплексних досліджень з питань антимонопольної політики, 2013 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Внутрішній аудитор системи управління якістю за ДСТУ ІSO 9001, з 2016 р. до цього часу

Член приймальної комісії Київського національного торговельно-економічного університету, з 2013 р. до цього часу

ХОБІ випічка, спорт, рукоділля