Кафедра публічного управління та адміністрування

Мірко Наталія Вікторівна

публічного управління та адміністрування

МІРКО НАТАЛІЯ ВІКТОРІВНА

кандидат наук з державного управління, доцент кафедри публічного управління та адміністрування

гарант освітньої програми другого (магістерського) рівня вищої освіти "Публічне управління та адміністрування" за спеціальністю 281 "Публічне управління та адміністрування"

e-mail: n.mirko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Web of Science
Google Scholar                                                                                                                                       ORCID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ державне регулювання внутрішнього ринку, професійна компетентність, інноваційні методи підготовки фахівців з публічного управління

ДИСЦИПЛІНИ "Публічне управління та адміністрування", "Адміністративні послуги", "Державне управління та місцеве самоврядування"

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

кандидат наук з державного управління, 25.00.02 "Механізми державного управління", тема дисертації: "Державне регулювання розвитку внутрішнього ринку продукції легкої промисловості", 2011 р.

спеціаліст з економічного і соціального планування; кваліфікація за дипломом: економіст, Київський державний економічний  університет, 1993 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри публічного управління та адміністрування Державного торговельно-економічного університету МОН України, з 2022 р. по теперішній час

доцент кафедри публічного управління та адміністрування Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2019 р. до 2022 р.

завідувач аспірантури Інституту державного управління у сфері цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій, 2017-2019 рр.

професор кафедри  державної служби, управління та навчання за міжнародними проектами  Інституту державного управління у сфері цивільного захисту (за сумісництвом), 2017-2018 рр.

старший науковий співробітник Науково-дослідного центру мережі освітніх установ сфери цивільного захисту Інституту державного управління у сфері цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій, 2017-2019 рр.

доцент кафедри обліку і аудиту; заступник завідувача кафедри Академії муніципального управління, 2011-2016 рр.

заступник декана факультету заочних форм навчання Міжрегіональної Академії управління персоналом, 2005-2009 рр.

старший викладач кафедри маркетингу Міжрегіональної Академії управління персоналом, 2009-2011 рр.

старший науковий співробітник відділу міжгалузевих та структурних проблем виробництва Науково-дослідного економічного інституту Міністерства економіки України, 2004-2005 рр.

науковий співробітник відділу міжгалузевих та структурних проблем виробництва Науково-дослідного економічного інституту Міністерства економіки України, 2000-2004 рр.

лаборант; провідний економіст відділу комплексних проблем виробництва Науково-дослідного економічного інституту Міністерства економіки України, 1987-2000 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Грамота за високий професіоналізм, сумлінне самовіддане виконання службових обов’язків, вагомі досягнення у професійній діяльності ДСНС України Інститут державного управління у сфері цивільного захисту, 01 лютого 2017 р.

Грамота за вагомий внесок у впровадженні освітніх інноваційних технологій в навчальний процес Інституту державного управління у сфері цивільного захисту ДСНС України Інститут державного управління у сфері цивільного захисту, 13 жовтня 2017 р.

Грамота за високий професіоналізм, сумлінне самовіддане виконання службових обов’язків ДСНС України Інститут державного управління у сфері цивільного захисту, 23 серпня 2019 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Програма стажування "Формування професійних компетентностей фахівця в галузі публічного управління та адміністрування", Вища школа менеджменту інформаційних систем, м. Рига, Латвійська Республіка, 21 листопада 2022 р. – 01 січня 2023 р.

Програма підвищення кваліфікації "Цифрові інструменти Google для освіти" в режимі онлайн, поглиблений рівень, 2022 р.

Програма підвищення кваліфікації "Цифрові інструменти Google для освіти" в режимі онлайн, середній рівень, 2022 р.

Програма підвищення кваліфікації "Цифрові інструменти Google для освіти" в режимі онлайн, базовий рівень, 2022 р.

Міжнародне науково-педагогічне стажування "Модернізація професійної освіти в галузі публічного управління та адміністрування: досвід України та Республіки Польща" в режимі онлайн, Куявський університет у м. Влоцлавек (Республіка Польща), 2022 р.

Пройшла програму навчально-методичних семінарів для науково-педагогічних працівників ДТЕУ: "Цифрові інструменти Google для вищої освіти" (18.07.2022), "Microsoft 365 як компонент корпоративного простору університету" (19.07.2022), "Корпоративна платформа організації освітнього процесу MS Teams" (20.07.2022), "Інтерактивні заняття та ефективне оцінювання з Moodle: практичні лайф-хаки" (22.07.2022)

Програма підвищення кваліфікації "Адміністративний менеджмент" Київський університет ринкових відносин, 2017 р.

Програма стажування "Medical Response to Major Incidents (MRMI)" ДСНС України Інститут державного управління у сфері цивільного захисту, 2016 р.

ХОБІ театр, активний відпочинок, самовдосконалення

1954
остання редакція 14.04.2024