Кафедра публічного управління та адміністрування

Дьяченко Ольга Володимирівна

публічного управління та адміністрування

ДЬЯЧЕНКО ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА

кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри публічного управління та адміністрування

гарант освітньої програми другого (магістерського) рівня вищої освіти "Муніципальний менеджмент" за спеціальністю 073 "Менеджмент"​

e-mail: o.diachenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ORCID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ цифрова трансформація територіальних громад, інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності органів державного управління та місцевого самоврядування

ДИСЦИПЛІНИ

"Аналітика у публічному управлінні", "Економіка України", "Цифрова економіка України"

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

вчене звання доцента (кафедри публічного управління та адміністрування), 2023 р.

кандидат економічних наук, 08.00.10 "Статистика", тема дисертації: "Теоретико-методичні підходи проведення зіставлення даних у статистиці зовнішньої торгівлі товарами", 2008 р.

економіст з менеджменту організацій (ступінь вищої освіти "Спеціаліст"), Херсонський державний технічний університет, 2000 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри публічного управління та адміністрування Державного торговельно-економічного університету МОН України, з 2022 р. по сьогодні

доцент кафедри публічного управління та адміністрування Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2020-2022 рр.

доцент кафедри зовнішньоекономічної діяльності підприємства Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2011-2020 рр.

Державна митна служба України, 2008-2011 рр.

Державний комітет статистики України, 2001-2008 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Почесна грамота Ректора КНТЕУ за сумлінну та плідну працю, 2019

Почесна грамота Ректора КНТЕУ за високі досягнення у науково-педагогічній роботі, 2014

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Програма підвищення кваліфікації "Цифрові інструменти Google для освіти" в режимі онлайн, поглиблений рівень, 2022 р.

Програма підвищення кваліфікації "Цифрові інструменти Google для освіти" в режимі онлайн, середній рівень, 2022 р.

Програма підвищення кваліфікації "Цифрові інструменти Google для освіти" в режимі онлайн, базовий рівень, 2022 р.

Міжнародне підвищення кваліфікації "Неформальна освіта здобувачів вищої освіти: досвід країн Європейського Союзу та України" в режимі онлайн у м. Люблін (Республіка Польща), 2022 р.

Пройшла програму навчально-методичних семінарів для науково-педагогічних працівників ДТЕУ: "Цифрові інструменти Google для вищої освіти" (18.07.2022), "Microsoft 365 як компонент корпоративного простору університету" (19.07.2022), "Корпоративна платформа організації освітнього процесу MS Teams" (20.07.2022), "Кібергігієна – базові правила безпеки в цифровому середовищі" (21.07.2022)

Проходження онлайн-курсу від Школи місцевого самоврядування "інформаційна безпека в умовах війни з росією", 2022 р.

Навчання з публічних закупівель ЕТМ Smart Tender в рамках співпраці зі стейкхолдерами освітньої програми “Публічне управління та адміністрування” КНТЕУ в компанії SmartTender.biz, 2021 р.

Вища школа педагогічної майстерності, Київський національний торговельно-економічний університет, 2012 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Учасник проєкту Жана Моне 562453-EPP-1-2015-1-UA-EPPJMO-MODULE "Глибока та всебічна угода про вільну торгівлю з ЄС: переваги та недоліки для українського суспільства", 2015-2018 рр.

ХОБІ подорожі

остання редакція 03.01.2024