Кафедра банківської справи

e-mail: n.maslova@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

фундаментальні і прикладні дослідження у сфері маркетингових стратегій, бренд-менеджменту, комунікаційної політики та діджитал-маркетингу на ринку фінансових послуг

ДИСЦИПЛІНИ

«Маркетинг у банку», «Банківський менеджмент», «Монетарна політика Центрального Банку», «Гроші та кредит», «Конкурентоспроможність фінансових установ”, «Діджитал-маркетинг фінансових послуг»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент кафедри банківської справи (номер атестата 12 ДЦ № 024606), 2011 р.

кандидат економічних наук, 08.06.01 «Економіка, організація і управління», тема дисертації: "Підвищення ефективності маркетингових комунікацій комерційного банку " (диплом кандидата наук ДК № 030750), 2005 р.

of Doctor of Philosoph,  Ph.D/ Suppelement to diploma ДК № 030750 (without the diploma it is invalid), 2005

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри банківської справи Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2006 р. до цього часу.

старший викладач кафедри банківської справи Київського національного торговельно-економічного університету МОН України,  1999 – 2006 рр.

асистент кафедри банківської справи Київського національного торговельно-економічного університету МОН України,, 1998 – 1999 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

1. Грамота Міністерства освіти і науки  Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» за активну участь у розвитку і впровадженні STEM-освіти  в Україні, високу професійну майстерність та плідну співпрацю з Інститутом, Київ – 2018

2. Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за профорієнтаційну роботу, 2017 р.

3. Переможець «WOW Bank Challenge всеукраїнського кейс-чемпіонату» у номінації «Викладач, що веде до перемоги» (подяка Ukrsibbank BN Paribas Group),2019 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Навчання у Британскій Академії MBA SIC let's study (2014-2015 рр.) на програмі General та отримання міжнародного диплому МВА SIC.

Участь у семінарах для викладачів з питань грошово-кредитної політики економічних від Національного банку України 2015-2018  рр. (сертифікати).

Підвищення кваліфікації з 01.11.2010-14.11.2010 у компанії ПАРУС (Сертифікат корпорації ПАРУС) Проходження тренингової програми Міжнародної маркетингової групи у 2014 р. (Сертификат ММГ №19)

Дистанційне навчання у 2014 по експрес-тренинговій програмі SEO (сертификат інтернет-школи маркетингу EMPO).

Стажування протягом 2001-2020 рр. у банківських установах та лізинових компаніях (АУБ, Райффайзен банк Аваль, Укрсоцбанк, Надра, Перший професійний банк, Укрібанк, Финанси і кредит, УніКредитЛізинг).

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Відповідальна за студентську науку кафедри банківської справи Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2009 р. до цього часу.

Профорієнтатор кафедри банківської справи Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2009 р. до цього часу.

Спікер WEB STEM школи Інституту модернізації змісту освіти України МОН 2016-2020 рр.

Опонент дисертаційних робіт з напрямом  наукових досліджень у сфері маркетингу фінансових послуг, 2010-2016 рр.

ХОБІ

рафтінг, сноубордінг, біг, фітнес, подорожі.

остання редакція 13.03.2023