Кафедра банківської справи

ГЕРБИЧ ЛЮДМИЛА АНАТОЛІЇВНА

кандидат економічних наук
доцент кафедри банківської справи

гарант освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Фінансове посередництво»

e-mail: l.gerbych@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Web of Science

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ антикризове управління банком, фінансовий моніторинг, фінансовий менеджмент  у банку
ДИСЦИПЛІНИ

«Аналіз діяльності фінансових посередників», «Антикризове управління банком», «Антикризове управління фінансовою установою», «Інформаційні системи і технології у фінансово-кредитних установах», «Фінансовий моніторинг», «Фінансовий менеджмент у банку»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

кандидат економічних наук, 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит, тема дисертації: " Управління портфелем іпотечних кредитів банку ", 2016 р.

економіст з обліку і аудиту (ОС «спеціаліст»), Київський державний торговельно-економічний університет, 1997 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри банківської справи КНТЕУ, 2016 р.

старший викладач кафедри банківської справи КНТЕУ, 2015 р.

асистент кафедри банківської справи КНТЕУ, 1997 р.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
Монографія
Навчальні посібники
Статті у наукових фахових виданнях
В інших виданнях
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в науково-педагогічній діяльності та з нагоди Дня працівників освіти, 2018 р.

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в науково-педагогічній діяльності та з нагоди 70-річчя від дня заснування КНТЕУ, 2016 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Онлайн-семінар «Тенденції та новації регулювання фінансового сектору в Україні», НБУ, 2020 р.

Онлайн-семінар “Практичні аспекти формулювання та реалізації монетарної політики” для викладачів грошово-кредитної політики економічних ЗВО України, НБУ, 2020 р.

Вебінар «Що повинні знати споживачі фінансових послуг?», НБУ, 2020 р.

Онлайн-лекторій щорічної дослідницької конференції «Ринок праці та монетарна політика» в рамках Ukraine Economy Week, Національний банк України та Київська школа економіки, 2020 р.

Семінар для викладачів  вищих навчальних закладів України «Практичні аспекти оцінки банківських ризиків», НБУ, 2019 р.

Стажування ПАТ «Райффайзен банк Аваль», 2018 р.

Майстер-клас «1С: підприємство 8.3»: облік успішності студентів і аналітичний звіт (конфігуруємо робоче рішення за півгодини), Центр сертифікаційного навчання ТОВ «ПРОКОМ», 2017 р.

Всеукраїнський науково-практичний тренінг «Інформаційні технології в навчальному процесі: якісна освіта», КНТЕУ, 2017 р.

Стажування, ПАТ «Райффайзен банк Аваль», 2013 р.

Навчання з питань боротьби, запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, за програмою підвищення кваліфікації працівників системи , Національного банку України, НБУ, 2004 р.

ХОБІ

подорожі, рукоділля.