Кафедра банківської справи

СЕРАЖИМ ЮЛІАН ВІТАЛІЙОВИЧ

Doctor of Philosophy in Economics, кандидат економічних наук,
доцент кафедри банківської справи

гарант освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти "Банківська справа"

e-mail: y.serazhym@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

саморегулювання фінансових ринків, аналіз фінансових ринків, інвестування (портфельне).

ДИСЦИПЛІНИ

Гроші та кредит;

Навчальний Банк;

Валютний дилінг

Фінанси, гроші та кредит / Finance, Money and Credit*;

Аналіз фінансових ринків / Analysis of Financial Markets**.

*для англомовних бакалаврських програм

**для англомовних магістерських програм

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент кафедри банківської справи КНТЕУ, 2015 р.

кандидат економічних наук, 08.00.02 – Світове господарство і міжнародні економічні відносини, 30.06.2015р. в КНУ ім. Тараса Шевченка, ІМВ, під науковим керівництвом д.е.н., професора Кредісова Анатолія Івановича.

магістр з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, Національний технічний університет України «КПІ», 2002 р.

математик, викладач; ОС «спеціаліст», Механіко-математичний факультет, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, 2000 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри банківської справи Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2015 р. до цього часу.

старший викладач кафедри банківської справи Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2010 – 2015 рр.

асистент кафедри банківської справи Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2007 – 2010 рр.

Банківська система України, 2000,2002-2005 рр.

ПВП «Сіріус», 2000-2002 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Почесна грамота ректора Київського національного торговельно-економічного університету за вагомий внесок у науково-освітню роботу зі студентами, розробку та впровадження в навчальний процес інноваційних форм і методів, 2017 р.

Диплом улюбленого викладача від редактора газети "Весь бухгалтерський облік" за справжнього наставника та приклад для учнів, 2015 рік.

Почесна грамота ректора Київського національного торговельно-економічного університету за високі досягнення в науковій та освітній роботі, 2013 р..

Почесна грамота ректора Київського національного торговельно-економічного університету за досягнення в науковій та освітній роботі, 2011 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Стажування в АТ «Ощадбанк», 2018р.

Сертифікат володіння англійською мовою на рівні В2 (КНУ, ЦІМ), 2017р.

Стажування в АТ «Банк «Фінанси та Кредит»», 2010р.

Вища школа педагогічної майстерності КНТЕУ, 2008р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Куратор академічних груп студентів кафедри банківської справи КНТЕУ КНТЕУ.

Профорієнтатор на кафедрі банківської справи КНТЕУ.

Відповідальний за проведення самоаналізу успішності академічних груп студентів кафедри банківської справи КНТЕУ.

ХОБІ

подорожі, фінансові технології, автомобілі.

остання редакція 02.03.2023