Кафедра туризму та менеджменту креативних індустрій
Кафедра туризму та менеджменту креативних індустрій

Кравцов Сергій Станіславович

туризму та менеджменту креативних індустрій

КРАВЦОВ СЕРГІЙ СТАНІСЛАВОВИЧ

Кандидат наук з державного управляння, доцент,
доцент кафедри туризму та менеджменту креативних індустрій,

гарант освітньої  програми «Міжнародний туризм»

e-mail: s.kravtsov@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

SCOPUS

Сертифікати

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

менеджмент туристичних підприємств, сільський зелений туризм, економіка вражень, економіка спільної участі

ДИСЦИПЛІНИ

“Менеджмент“, “Управління корпораціями в туризмі“, “Стартап-менеджмент в туризмі“, “Управління туристичними дестинаціями“, “Інновінг в туризмі“, "Організація туризму", "Комунікативний менеджмент"

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • доцент туризму та рекреації ", 2020 р.
  • кандидат наук з державного управління, 24.00.02 – механізми державного управління, тема «Механізми державного регулювання сільського зеленого туризму»", 2012 р.
  • менеджер-економіст (ОС «магістр»), Донецький інститут туристичного бізнесу, 2005 р.
ДОСВІД РОБОТИ
  • доцент кафедри туризму та рекреації Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2015 р. до цього часу.
  • доцент кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету, 2014-2015 рр.
  • проректор з науково-методичної роботи, доцент кафедри туризму Донецького інституту туристичного бізнесу, 2013-2014 рр.
  • доцент кафедри менеджменту Донецького інституту туристичного бізнесу, 2009-2013 рр.
  • старший викладач кафедри економічних дисциплін Донецького інститут туристичного бізнесу, 2006-2009 рр.
  • викладач кафедри менеджменту Донецького інституту туристичного бізнесу, 2005-2006 рр.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
Монографії, підручники, навчальні посібники
Статті у наукових періодичних, виданнях інших держав та виданнях України, які включені до міжнародних наукометричних баз
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Почесна грамота Асоціації робітників навчальних закладів туристичного і готельного профілю «За високий рівень професіоналізму в підготовці спеціалістів для туристичної галузі України»

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • Вища духовна семінарія Університету Кардинала Вишинського у Варшаві (Польща), наукове стажування для освітян «Академічна доброчесність», 12.11.2019 – 15.11.2019 рр.
  • Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти». Тема роботи «Використання можливостей можливостей ГІС-технологій у дистанційному навчанні», 2016 р.
  • участь в програмі Європейського союзу «Мережа дистанційного навчання для підвищення кваліфікації в сфері туризму» (2010-2013), в рамках якого пройшов стажування в Європейській академії (м. Больцано, Італія) (2011).
ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
  • Член спеціалізованої вченої ради К 26.055.07  «Механізми державного управління», з 2017 р. до 2020 р.
  • Член редакційної колегії наукового журналу «Journal of Economics and Management Sciences» (IDEAS SPREAD INC, United States ) з 2020 р. до цього часу.
  • Експерт Національного фонду досліджень України
  • Член галузевої конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування», 2018-2020 рр.
  • Рецензент наукового журналу “Фінансово-кредитна діяльність: проблеми теорії і практики“, з 2020 р. до цього часу.
ХОБІ

подорожі, іноземні мови