Кафедра туризму та менеджменту креативних індустрій
Кафедра туризму та менеджменту креативних індустрій

Білик Владислав Васильович

туризму та менеджменту креативних індустрій

БІЛИК  ВЛАДИСЛАВ ВАСИЛЬОВИЧ

кандидат економічних наук, доцент
доцент кафедри туризму та менеджменту креативних індустрій,

e-mail: v.bilyk@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

Ділова та міжкультурна комунікація в туризмі, геопросторові та управлінські аспекти розвитку туризму і рекреації в Україні.

ДИСЦИПЛІНИ

«Стратегічний маркетинг в туризмі», «Управління якістю в туризмі»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • доцент кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу", 2005 р.
  • кандидат економічних наук, 08.06.02 «Підприємництво, менеджмент і маркетинг», тема дисертації: "Ефективність малих форм підприємництва у сфері обслуговування", 1997 р.
ДОСВІД РОБОТИ
  • доцент кафедри туризму та рекреації Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2015 р. до цього часу.
  • доцент кафедри готельного господарства та туризму Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2005 – 2015 рр.
  • старший викладач кафедри готельного господарства та туризму Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2001 – 2005 рр.
  • асистент кафедри економіки і менеджменту готельного господарства та туризму Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 1996 – 2001 рр.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за плідну роботу по вихованню студентської молоді та активну участь у громадському житті 2003 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • Географічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка,
  • Рада по вивченню продуктивних сил України Національної академії наук України
  • Туристична асоціація України