Кафедра туризму та менеджменту креативних індустрій
Кафедра туризму та менеджменту креативних індустрій

Жученко Валентина Григорівна

туризму та менеджменту креативних індустрій

ЖУЧЕНКО ВАЛЕНТИНА ГРИГОРІВНА

кандидат економічних наук,
доцент, доцент кафедри туризму та менеджменту креативних індустрій,

заступник декана факультету технологій та бізнесу

e-mail: v.zhuchenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Publons

сертифікати

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

туристичний потенціал України та країн світу та можливість його використання для розвитку спеціалізованих видів туризму.

ДИСЦИПЛІНИ

«Туристично-рекреаційне країнознавство», «Міжнародний туризм», «Дозвілля та рекреація».

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • доцент кафедри туризму та рекреації, 2012 р.
  • кандидат економічних наук, 08.10.01 – «Розміщення продуктивних сил», тема дисертації «Територіальна організація туристично-рекреаційного комплексу Поліського регіону України», 1997 р.
  • соціо-економіко-географ, викладач (ОС «спеціаліст»), Київський університет імені Тараса Шевченка, 1994 р.
ДОСВІД РОБОТИ
  • доцент кафедри туризму та рекреації Державного торговельно-економічного університету, з 2012 р. до цього часу
  • заступник декана з навчально-виховної роботи факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету, з 2018 р. до цього часу
  • доцент кафедри теорії та практики туризму і готельного господарства Київського університету туризму, економіки і права, 1999-2012 рр.
  • старший науковий співробітник Ради по вивченню продуктивних сил України НАН України, 1997-99 рр.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
  • Жученко В. Г. Особливості розвитку подієвого туризму та його місце на туристичному ринку України / В. Г. Жученко // Молодий вчений. — 2015. — №2 (17). – Частина 6, С. 1071-1074.
  • Жученко В. Г., Діденко К.К. Медичний туризм в Україні: сучасний стан та перспективи розвитку // Науковий вісник Херсонського державного університету. Серія «Економічні науки». – Випуск 16 / 2016, частина 4. С. 101-105.
  • Дупляк Т.П., Жученко В.Г., Забалдіна Ю.Б. Методологічні підходи до стратегічного планування розвитку туристичної дестинації // Електронне видання «Ефективна економіка», 2018, № 11.
  • Жученко В. Г. Регіональні особливості розвитку дитячого туризму// Збірник наукових праць 5-ої Міжнародної науково-практичної конференції «Регіональна політика: політико-правові засади, урбаністика, просторове планування, архітектура» 22 листопада 2019 року. – Київ. – Випуск V, частина 2. – С. 138-141
  • Жученко В. Г., Михайліченко Г.І. Оцінювання інноваційного розвитку туристичних підприємств. //Бізнес Інформ. 2019. №11. C. 117–122.
  • Жученко В. Г. Відпочинок міського населення в умовах послаблення карантину// Матеріали ІХ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Інноваційні технології в готельно-ресторанному бізнесі», 19 - 20 травня 2020 р. – К.: НУХТ, 2020 р. – С. 82-84.
  • Tetiana Tkachenko, Oleksandr Hladkyi, Valentyna Zhuchenko. Theoretical principles of formation and selling the product of recreational and health tourism//National Health as Determinant of Sustainable Development of Society. Editors: Nadiya Dubrovina & Stanislav Filip. Monograph. School of Economics and Management in Public Administration in Bratislava, 2021, pp. 598-615.
  • Жученко В. Г. Стратегія розвитку культурно-пізнавального туризму Київщини // Гостинність, сервіс, туризм: досвід, проблеми, інновації : тези доповідей VІІІ Міжнар. наук.-практ. інтернет-конф., Київ, 8-9 квіт., 2021 р. / М-во освіти і науки України; Інститут модернізації змісту освіти; Київ. нац. ун-т культури і мистецтв ; Київ. ун-т культури ; Ф-т готельно-ресторанного і турист. бізнесу. – Київ : Вид. центр КНУКіМ, 2021. – С. 145-148.
  • Tkachenko T., Hladkyi O., Zhuchenko V. (2021). Recreational tourism: product portfolio diversification. Visnyk Kyi'vs'kogo nacional'nogo torgovel'no-ekonomichnogo universytetu. № 4. 81-90.
  • Mazurets, R., Havrylenko, T., Serbenivska, A., & Zhuchenko, V. (2022). Event potential of the tourist destination «DUBNO» as a tool for innovative development of the region. Journal of Geology, Geography and Geoecology, 31(1), 110-119.
  • Tkachenko T. I., Hladkyi O. V., Zhuchenko V. G. (2022). Problems and prospects of health tourism development in Ivano-Frankivsk region of Ukraine // Physical education and sports as a factor of physical and spiritual improvement of the nation : Scientific monograph. Riga, Latvia : “Baltija Publishing”, 316-339.
  • Tetiana Tkachenko, Oleksandr Hladkyi, Valentyna Zhuchenko. (2023).  Opportunities and Threats of Artificial Intelligence Development in Cities // Contemporary technologies and society: innovations, artificial intelligence, and challenges: Collective Scientific monograph. Katowice, 639-644.
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • Міжнародне стажування «International strategic partnership of education, science and business of hospitality for integration of Ukraine into the EU (Kaluzha, Slovak republic, Study program 180 hours, Certificate № 0017/10-2023)
  • Advanced training «European Integration: Models of  Students Practical Training» (Kosicе, Slovak republic, by Program 180 hours, Certificate № 002/4-2019)
  • Стажування в Всеукраїнській ГО  «Туристична асоціація України», 2018 р.
ХОБІ

подорожі