Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації

Бойко Олександр Григорович

фізичної культури, спорту та реабілітації

БОЙКО ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ

доцент кафедри фізичної культури, спорту та реабілітації

e-mail: o.boiko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

GoogleScholar

Researcherid

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

Фундаментальні та прикладні дослідження у сфері фізичної культури і спорту, розроблення практичних рекомендацій з удосконалення різних видів підготовки спортсменів-футболістів

ДИСЦИПЛІНИ

«Фізичне виховання. Футбол»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

Доцент кафедри фізичної культури, спорту та реабілітації Державного торговельно-економічного університету

ДОСВІД РОБОТИ
  • Тренер-викладач дитячої юнацької спортивної школи № 16, 1986-1990 рр.
  • Тренер-викладач дитячої юнацької спортивної школи № 15, 1999-2004 рр.
  • Старший викладач, доцент кафедри фізичного виховання Українського державного університету фінансів  та торгівлі МОН України, 2004-2015 рр.
  • Доцент кафедри фізичної культури, спорту та реабілітації  Державного торговельно-економічного університету, з 2016 р. до цього часу.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

1. Бойко О.Г., Бабенко В.Г., Євдокимова Л.Г., Хапсаліс Г.Л.,   Янченко І.М., Бабенко Т.А. Сучасні передумови успішності фізичного виховання студентів спеціальної медичної групи. / Мат-ли VІ Міжнародної електронної конференції «Психологічні, педагогічні та медико-біологічні аспекти фізичного виховання і спорту». 21-24 квітня 2015 року, Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського, м. Одеса. – Одеса: Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського, 2015. – С. 308-313. (www.timfv.pnpu.edu.ua).

2. Бабенко В.Г., Возник М.В., Бойко О.Г., Хапсаліс Г.Л., Янченко І.М. Особиста безпека в екстремальних ситуаціях: поради й рекомендації. / Під ред. С.Г. Благовісного. – К. : УДУФМТ,  2015. – 47 с.

3. Бойко О.Г., Янченко І.М.,Бабенко В.Г., Євдокимова Л.Г., Хапсаліс Г.Л. Фізичне оздоровлення студентів спеціальної медичної групи засобами художньої гімнастики  / Матеріали VІІ Міжнародної заочної науково-практичної конференції «Психологічні, педагогічні та медико-біологічні аспекти фізичного виховання і спорту». 25-29 квітня 2016 року, Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського, м. Одеса. – Одеса: Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського, 2016. – С.304-309 (www.timfv.pnpu.edu.ua).

4. Бойко О.Г. Бабенко В.Г., Бабенко Д.В., Євдокимова Л.Г. Загальні основи фізичної протидії правопорушникам / Матеріали І Міжнародної інтернет-конференції , присвяченої 70-річчю факультету фізичного виховання, 11-12 жовтня 2017 року. Університет Ушинського, м. Одеса. – Одеса, 2017. – С. 33-37.

5. Бойко О.Г., Бабенко В.Г. Основні стратегії безпеки та ризики під час проведення футбольних матчів  //  Педагогіка формування творчої особистості у вищій і загальноосвітній школах : зб. наук. пр. / [редкол.: Т.І. Сущенко (голов. ред.) та ін.]. – Запоріжжя : КПУ, 2017. – Вип. 53 (106). – С. 167-173.

6. Бойко О.Г., Бабенко В.Г. Пріоритети стратегії безпеки та ризики під час проведення футбольних матчів // І Всеукраїнська інтернет-конференція «Перспективи, проблеми та наявні здобутки розвитку фізичної культури і спорту в Україні», 29-30 січня 2018 року, м. Вінниця. - Вінниця: ТОВ «Фірма «Планер», 2018.- Вип. 1. -  С. 250-256.

7. Бабенко В.Г., Бойко О.Г., Янченко І.М., Хапсаліс Г.Л. Адміністративно-правове та психолого-педагогічне регулювання силами Національної поліції України під час підготовки й проведення видовищних спортивно-масових заходів / Наукове видання : Збірник наукових праць «ПЕДАГОГІЧНІ НАУКИ»,Теорія і методика професійної освіти, Херсонський державнийуніверситет,випуск № 83,LXXXIIIТом 2. – Херсон, 2018. – С.108-113.

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ
  • Майстер спорту СРСР з футболу
  • Чемпіон СРСР (1980р., 1981 р.) з футболу у складі ФК «Динамо» (Київ)
  • Володар Кубку СРСР (1982 р.) з футболу у складі ФК «Динамо» (Київ)
  • Подяка від Федерації футболу м. Києва «За розвиток та популярізацію футболу у м. Києві», 2014 р.
  • Почесна грамота Федерації футболу м. Києва «За розвиток та популярізацію футболу», 2018 р.
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • НУФВСУ, 12 СПК № 679599  від 22.11.2012 р.
  • Футбольна асоціація студентів м. Києва,2018 р.
ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Відповідальний за проведення Спартакіади  ДТЕУ серед студентів