Кафедра банківської справи

НЕТРЕБЧУК ЛАРИСА ОЛЕКСАНДРІВНА

банківської справи

НЕТРЕБЧУК ЛАРИСА ОЛЕКСАНДРІВНА

старший викладач кафедри банківської справи

e-mail: l.netrebchuk@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

управління кредитним портфелем банку, методологія аналізу діяльності банку, технології та процеси здійснення банківської діяльності, цифрові технології у платіжних системах та створення фінансових екосистем

ДИСЦИПЛІНИ

: “Аналіз діяльності банку”, “Кредитний аналіз”, “Кредитний менеджмент”, “Платіжні системи”, “Інформаційні системи і технології у банківській сфері”, “Навчальний банк”

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

економіст з обліку і аудиту (ОС «спеціаліст»), Київський державний торговельно-економічний університет, 1998 р.

ДОСВІД РОБОТИ

старший викладач кафедри банківської справи Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2007 – дотепер

асистент кафедри банківської справи Київського (державного) національного торговельно-економічного університету МОН України, 1998 – 2007 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
Навчальні посібники
Монографії
Статті у фахових виданнях
Статті у виданнях, що індексуються у науковометричних базах даних
Публікації у інших виданнях
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Подяка від АТ «УКРСИББАНК» за величезний внесок у розвиток навчального проєкту «UKRSIB praktyka online», 2020 р.

Подяка Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за високий професіоналізм, плідну працю, підтримку студентства в розвитку економічної науки та підготовку переможця Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проектів «Бізнес-трамплін», 2018 р.

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за високі результати в рейтингу «Викладач очима студентів» у 2016/2017 навчальному році та з нагоди Дня працівників освіти, 2017 р.

Лист-подяка від Асоціації інвестиційних професіоналів «CFA Society Ukraine», 2016 р.

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну і плідну працю та з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня 8 березня, 2016 р.

Грамота «Улюбленому викладачу» за результатами опитування студентів газетою «Все про бухгалтерський облік».

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за вагомий внесок у розвиток вищої освіти, високий рівень педагогічної діяльності та з нагоди Дня працівників освіти, 2009 р.

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за активну участь у науковій роботі кафедр університету, 2006 р.

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за багаторічну плідну науково-педагогічну діяльність, 2006 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Онлайн навчання за курсом «Тенденції та новації регулювання фінансового сектору в Україні» у Навчальному центрі Національного банку України, 2020 р.

Освітній вебінар Національного банку України «Що повинні знати споживачі фінансових послуг?», 2020 р.

Навчання за курсом «Практичні аспекти оцінки банківських ризиків» у Навчальному центрі Національного банку України, 2019 р.

Навчальний тренінг-конференція «Викладання фінансової грамотності у ВНЗ 4.0», 2018 р.

Всеукраїнський науково-практичний тренінг «Інформаційні технології в навчальному процесі: якісна освіта», «Цифрова трансформація: функціональні можливості системи електронного документообігу М.Е.Doc», «Інтеграція результатів наукових досліджень в освітній процес», 2017 р.

Навчально-методичний семінар «Інтеграція результатів наукових досліджень в освітній процес», 2017 р.

Стажування за темою «Платіжні системи» у ТОВ «Бенефіт Сістемс», 2017 р.

Навчання з курсу «Реформи у нагляді та запровадження макропруденційного регулювання в банківському секторі України» у Навчальному центрі Національного банку України, 2017 р.

Тренінг «Економіко-математичні методи та програмні продукти в сучасних економічних дослідженнях» (КНТЕУ (Україна), Бременський університет (Німеччина), 2016 р.

Навчально-методичний семінар «Система забезпечення якості освіти в КНТЕУ», 2016 р.

Навчально-методичний семінар «Тренінг як метод навчання та розвитку», 2015 р.

Стажування за темою «Аналіз банківської діяльності» у ПАТ «Діамантбанк», 2012 р.

Курс навчання за програмою підготовки тьюторів, 2010 р.

Навчально-методичний семінар «Сучасні методики проведення лекцій», 2009 р.

Навчально-методичний семінар «Психолого-педагогічні особливості навчання слухачів ІВК», 2009 р.

Стажування у кредитній спілці «Добробут», 2005 р.

Стажування у КБ «Хрещатик», 2005 р.

Стажування за темою «Сучасна практика та особливості функціонування інформаційних систем у банківській сфері» у Департаменті інформатизації Національного банку України, 2005 р.

Стажування у КБ «Інтербанк», 2000 р.

Навчальні програми «En comptabilite et gestion des entreprises», «Management de projet»,«Marketing operationnel» (Centre Françаis Des Affaires, Франція, Львів), 2000 р.

Вища школа педагогічної майстерності Київського державного торговельно-економічного університету, 2000 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Заступник завідувача кафедри банківської справи, з 2010 р. до цього часу.

Співкерівник студентського гуртка в рамках Конс’юмерського фестивалю «Час діяти» з питань захисту прав споживачів фінансових послуг.

Відповідальний секретар приймальної комісії зі спеціальності 2006-2008 роки.

ХОБІ

перегляд фільмів, відвідування театрів та мистецьких виставок.

остання редакція 05.03.2023