Кафедра банківської справи

СУНДУК ТЕТЯНА ФЕДОРІВНА

банківської справи

СУНДУК ТЕТЯНА ФЕДОРІВНА

старший викладач кафедри банківської справи

e-mail: t.sunduk@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Web of science

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

Розвиток регіональних банківських систем, особливості функціонування небанківських фінансово-кредитних установ, сучасні електронні гроші, особливості становлення сучасних банківських систем країн.

ДИСЦИПЛІНИ

«Гроші та кредит», «Фінанси, гроші та кредит», «Фінансові та кредитні системи зарубіжних країн»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

асистент кафедри банківської справи Київського національного торговельно-економічного університету;

аспірант Київського національного торговельно-економічного університету у 2004 році за спеціальністю 08.04.01 «Фінанси, грошовий оборот і кредит»

бухгалтер-економіст (ОС «спеціаліст»), Харківський інститут управління у 2001 році спеціальність «Облік і аудит»;

інженер-механік (ОС «спеціаліст»), Київський політехнічний інститут у 1991 році спеціальністю «Механічна інженерія».

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Почесні грамоти Київського національного торговельно-економічного університету (2010 р., 2017 р., 2020 р.).

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Стажування в АТ «Райффайзен Банк Аваль» у 2019 р.;

Тренінг: «Розробки навчальних курсів у системі дистанційної освіти» у 2018 р.;

Всеукраїнський науково-практичний тренінг: «Інформаційні технології в навчальному процесі: якісна освіта» у 2017 р.;

Майстер-клас: ««1С: Підприємство 8.3»: облік успішності студентів і аналітичний звіт» у 2017 р.;

Всеукраїнський науково-практичний тренінг: «Цифрова трансформація: функціональні можливості системи електронного документообігу М.Е.Doc» у 2017 р.;

Всеукраїнський науково-практичний тренінг: «Інтеграція результатів наукових досліджень в освітній процес» у 2017 р.;

Майстер-клас: «Взаємовідносини викладача і студента в процесі навчання» у 2016 р.;

Майстер-клас: «Особливості та методичні аспекти в процесі навчання» у 2015 р.;

Стажування ПАТ КБ «Фінанси і кредит» у 2014 р.;

Стажування у Національній комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг у 2014 р.;

Курс навчання за програмою підготовки тьюторів у 2010 р.;

Стажування в ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» у 2009 р..

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Відповідальний секретар приймальної комісії за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» спеціалізації: «Банківська справа», «Фінансове посередництво – ОКР «бакалавр», «Управління банківським бізнесом», «Фінансове посередництво», «Фінансове брокерство» - ОКР «магістр».

ХОБІ

КВН, музика, теарт.