Кафедра банківської справи

КОТЕНКО УЛЯНА МИХАЙЛІВНА

банківської справи

КОТЕНКО УЛЯНА МИХАЙЛІВНА

старший викладач кафедри банківської справи

e-mail: u.kotenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Web of Science

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ банківська діяльність, кредитні відносини, фінансові послуги.
ДИСЦИПЛІНИ

“Банківські операції”, “Фінанси, гроші та кредит»”, “Навчальний банк”, “Оцінювання застави банківських кредитів”, “Іпотечний ринок”

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

економіст-організатор («спеціаліст»), Київський торговельно-економічний інститут, 1994 р.

ДОСВІД РОБОТИ

старший викладач кафедри банківської справи Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2003 р. до цього часу

асистент кафедри банківської справи Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 1998 – 2002 рр.

асистент кафедри фінансів та банківської справи Київського державного торговельно-економічного університету МОН України, 1995 – 1998 рр.

викладач-стажист кафедри фінансів та банківської справи Київського державного торговельно-економічного університету

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету, 2020 р.

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету за плідну роботу у підготовці висококваліфікованих кадрів, 2013 р

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • Вебінари Національного банку України («Що повинні знати споживачі фінансових послуг?», «Тенденції та новації регулювання фінансового сектору в Україні»), 2020 р.
  • Міжнародний науковий економічний форум «NEW ECONOMICS – 2019», НАНУ, 2019 р.
  • Методичний семінар «Про нові можливості системи дистанційного навчання Moodle 3.5.1», КНТЕУ, 2019 р.
  • Методичний семінар «Дотримання академічної доброчесності науковцем», КНТЕУ, 2018 р.
  • Круглий стіл «Ефективні інструменти для розвитку малого та середнього бізнесу», Торгово-промислова палата України, 2018 р.
  • Навчально-методичний семінар «Шляхи подолання професійного вигорання викладача», КНТЕУ, 2017 р.
  • Навчально-методичний семінар «Взаємовідносини викладача і студента в процесі навчання», КНТЕУ, 2016 р.
  • Навчально-методичний семінар «Формування іміджу сучасного викладача», КНТЕУ, 2010 р.
  • Стажування у вітчизняних банках: АТ «Укрсоцбанк», 2002  р.; ПАТ «Райффайзен банк Аваль», 2008 р., 2013 р., 2018 р.; ПАТ «Український професійний банк», 2008 р., 2013 р.
  • Програма «Методика викладання у вищій школі», КДТЕУ, 1998 р.
  • Стажування в університетах Лафборо та Бірмінгема (Великобританія), 1998 р.
  • Програма підготовки для України викладачів банківської справи, Українська фінансово-банківська школа, НБУ по лінії технічної допомоги уряду Федеративної Республіки Німеччини, 1996 - 1999 рр.
ХОБІ

подорожі.