Кафедра фізичної культури та спорту

Приходько Віталій Миколайович

фізичної культури та спорту

ПРИХОДЬКО ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

старший викладач кафедри фізичної культури

e-mail: v.prykhodko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ORCID...

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

науковий аналіз виступу студентів КНТЕУ в республіканських та міжнародних змаганнях з легкої атлетики, фізична культура і спорт вищих досягнень

ДИСЦИПЛІНИ

«Фізичне виховання. Легка атлетика »

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • викладач фізичного виховання, Вітебський державний університет ім. П.М. Машерова, 1977 р.
  • тренер - викладач  фізичної культури та спорту (спеціальність – фізичне виховання, диплом з відзнакою), Смоленська державна академія фізичної культури і спорту(СГІФК), 1981 р.
ДОСВІД РОБОТИ
  • старший викладач кафедри фізичної культури Київського національного торговельно-економічного університету  МОН  України, з 2016 р. до цього часу.
  • тренер – викладач з легкої атлетики, Київської обласної школи вищої спортивної майстерності, 2016 р. до цього  часу.
  • старший вчитель з легкої атлетики, Олімпійський коледж ім. Івана Піддубного, 2004  – 2016 рр.
  • тренер-викладач Донецької школи вищої спортивної майстерності, 1993 – 2004рр.
  • старший тренер - викладач спортивного клубу «Азовсталь»,1981 – 1993 рр.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
  1. Bogdana Gordiyuk, Svetlana Golovina, Vitalii Prykhodko. Mykola Dorovskykn, Anastasia Kovaleva. Physical rehabilitation money with vertebralge. / ADVANCES OF SCIENCE: Proceedings of articles the international scientific conference. Czech Republic, Karlovy Vary – Ukraine, Kyiv, 28 September 2018 [Electronic resource] / Editors prof. L.N. Katjuhin, I.A. Salov, I.S. Danilova, N.S. Burina. – Electron. txt. d. (1 файл 13, 5 MB). – Czech Republic, Karlovy Vary: SkleněnyMůstek – Ukraine, Kyiv: MCNIP, 2018. S. 858-863.
  2. Самоленко Т.В.,Апайчев О.В., Ковальова А.О., Приходько В.М.Планування тренувального процесу в річному циклі підготовки студентів-легкоатлетів у закладі вищої освіти. Вісник Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка [Текст]. Вип. 152. У 2-х томах. Том 1 / Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка ; гол.ред. Носко М.О. – Чернігів : ЧНПУ,2018. – С. 216-219. (Серія: педагогічні науки).
  3. Гамов В.Г., Гайдай С.І., Ковальова А.О., Приходько В.М. Ефективність застосування тестування студентів у закладі вищої освіти. Актуальные научные исследования в современном мире // Журнал – Переяслав-Хмельницкий, 2018. –Вип. 4(36), ч. 6 – С. 31-34.
  4. Шкурко В.І., Приходько В.М. Ерготерапія, як сучасний напрямок фізичної реабілітації. Соціальна та життєва практика в структурі професійної підготовки: теорія і практика : збірник тез Всеукраїнської науково-практичної конференції (17 травня 2018 року, м. Запоріжжя) / За заг. ред. В.В.Нечипоренко. – Запоріжжя : Вид-во Хортицької національної академії, 2018. – С. 229-230.
  5. Іваниш В.В., Приходько В.М.Проблеми аспекти фізичного виховання, реабілітація, здоров’я людини, спорту, туризму та готельного господарства. Наука і вища освіта : тези доповідей XXVIIМіжнар. наук. конф. студентів і молодих учених, м. Запоріжжя, 14 листопада 2018 р. / Класичний приватний університет. – Запоріжжя : КПУ, 2018. – С. 408.
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ
  • Відмінник освіти України, 2007 р.
  • Заслужений тренер України, 2007 р.
  • Почесні грамоти національного олімпійського комітету України
  • Почесні грамоти міністерства освіти та науки України
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • Центральна школа вищої спортивної майстерності «Колос», м. Київ, 2019 р.
  • Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), присвоєння кваліфікації категорії «спеціаліст вищої категорії», 14.04.2018 р.
  • Національний університет фізичного виховання і спорту України, свід. про ПК 12 СПВ 124352 від 13.10.2017 р.  Підготовка спортсменів
  • Київський університет ім. Б.Грінченка, Інститут післядипломної педагогічної освіти, 2015 р. , свід. про ПК 12СПВ 024552, 14.10- 27.12.15 р. Професійно-орієнтований курс для вчителів фізичної культури, керівників спортивних гуртків «Атлетична гімнастика в системі фізичного виховання старшої школи;
ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
  • Тренер з легкої атлетики
ХОБІ

Наукова література, подорожі, велоспорт.

остання редакція 19.02.2021