Кафедра фізичної культури та спорту

Куксова Анастасія Сергіївна

фізичної культури та спорту

КУКСОВА АНАСТАСІЯ СЕРГІЇВНА

старший викладач кафедри фізичної культури

e-mail: a.kuksova@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ORCID...
Researcher ID...

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

тренерська діяльність, психологія спорту, теорія спорту , підготовка спортсменів до змагальної діяльності

ДИСЦИПЛІНИ

фізичне виховання

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

- Вчитель фізичної культури ( кваліфікація бакалавра за напрямом підготовки -« Фізичне виховання» ), Харківський національний університет імені Г.С. Сковороди, 2011р.

- Вчитель фізичної культури ( повна вища освіта за спеціальністю « Фізичне виховання»), Харківський національний університет імені Г.С. Сковороди, 2012р.

- Масажист ( класичний масаж), технолог банної справи, Харківська державна академія фізичної культури, 2013 р.

ДОСВІД РОБОТИ
  • державної зооветеринарної академії, 2013-2017 р.р.
  • старший викладач на кафедрі фізичної культури Викладач на кафедрі фізичного виховання, тренер з волейболу Харківської, 2018р по ц.ч..
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

- диплом за І місце в чемпіонаті України серед дитячих ліг. 2007 р.

- диплом за ІІІ місце в чемпіонаті України серед команд Вищої ліги. 2010 р.

- диплом  за І місце в чемпіонаті України серед студентських команд Вищих навчальних закладів. 2009р.

- подяка за ІІІ місце в чемпіонаті України серед аматорських команд. 2016р.

- подяка за вагомий внесок в розвиток, підтримку спорту в районі та в Харківській області  з нагоди Дня фізичної культури та спорту, 2017р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

1. Програма стажування :

• Науково-теоретичні та методичні основи організації і проведення заняття з фізичного виховання.
  • Нормативно-правові основи процесу фіз. виховання у ВНЗ.
  • Особливості організації та проведення занять в ХНАУ ім. В.В. Докучаєва.
  • Техніка безпеки при проведенні занять та заходів з фіз. виховання. Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва ( інститут підвищення кваліфікації). 19.06-21.07. 2017 р.

2. Всеукраїнський науково-практичний семінар для тренерів з волейболу. Федерація волейболу України, м. Ірпінь 14-15.12.2019р.

3. Науково-освітній вебінар Національного олімпійського комітету України. Онлайн конференція «Рухові якості та фізична підготовка в системі багаторічного вдосконалення спортсменів». Квітень 2020 р.

4. Науково-освітній вебінар Національного олімпійського комітету України. Онлайн    конференція «Дієтологічний, фармакологічний та психологічний супровід підготовки спортсменів».Травень 2020 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Тренер збірної команди КНТЕУ з волейболу серед чоловіків.

Куратор академічної групи КНТЕУ.

ХОБІ

подорожі, спорт