Кафедра фізичної культури та спорту

Клименко Ганна Валеріївна

фізичної культури та спорту

КЛИМЕНКО ГАННА ВАЛЕРІЇВНА

Кандидат наук з фізичного виховання і спорту

Доцент кафедри фізичної культури та спорту

e-mail: h.klymenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

GoogleScholar
 ResearcherID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

фізичне виховання, фізична культура, вплив фізичних навантажень на жіночій організм

ДИСЦИПЛІНИ

фізичне виховання, загальна-фізична підготовка, медико-біологічне забезпечення професійного спорту, спортивна фізіологія

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • Кандидат наук з фізичного виховання і спорту. 24. 00. 02 – Фізична культура, фізичне виховання різних груп населення. Тема дисертації: "Організаційно-методичне забезпечення процесу фізичного виховання студенток, з урахуванням оваріально-менструального циклу". 2002р.
  • Аспірантура Національного університету фізичноговиховання та спорту України. 1997р.
  • Спеціальність: викладач фізичного виховання, тренер з кінного спорту;Національний університет фізичного виховання та спорту України (1992-1996).
ДОСВІД РОБОТИ
  • Доцент кафедри фізичної культури та спорту. Київського Національного торгівельно-економічного університету.2020р. до цього часу.
  • Доцент кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології (Тренер збірної команди університету з волейболу). Київський університет імені Бориса Грінченка. 2019-2020 рр.
  • Старший викладач кафедри спорту та фітнесу Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту. Київського університету імені Бориса Грінченка. 2017-2019рр.
  • Викладач з фізичної підготовки, кафедри оперативно-тактичної підготовки. Української військово-медичної академії. 2012-2017рр.
  • Доцент кафедри неврології, психіатрії, рефлексо- і мануальної терапії, ЛФК та спортивної медицини, на циклі ЛФК та спортивна медицина. Київського медичного університету УАНМ. 2016-2017рр.
  • Доцент кафедри фізичної підготовки. Тренер збірної команди (чоловіки) ВИТИНТУУ з волейболу. Тренер секції з фітнесу. Військового інституту телекомунікацій та інформатизації Національного технічного університету «КПІ». 2009-2012рр.
  • Старший викладач кафедри фізичного виховання. Національної музичної академії. П. І. Чайковського. 2003-2009рр.
  • Старший викладач з напряму «Здоров'я людини» спеціальність «Фізична терапія, ерготерапія» (Фізична реабілітація). Міжнародного науково-технічного університету. Академіка Ю. Бугая. 2011-2012рр.
  • Старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту; старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту. Національного педагогічного університету ім. Драгоманова.2002-2003рр.
  • Викладач кафедри фізичного виховання і здоров'я. Тренер з секції фітнес. Національного медичний університету ім. Богомольця.1996-2002рр.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
  • Клименко Г. В., Філіппов М. М. Програмне забезпечення процесу фізичного виховання в спеціальному медичному відділенні (методичні рекомендації). – Київ: МОЗ України,2001. – 24с.
  • Клименко Г. В. Організація і проведення занять з фізичного виховання зі студентками медичного університету (методичні рекомендації). – Київ : МОЗ України, 2001. – 20с.
  • Клименко Г.В., Філіппов М. М., Мурза В. П. Методичне забезпечення програми фізичного виховання для студентів 1-го і 2-го курсів основного навчального відділення (навчально-методичне видання). – Київ, МОЗ України, 2001. – 28с.
  • Клименко А.В., Пастухова В.А. Краснова С.П., Філіппов М. М. Вплив біологічно активної харчової добавки сбс на киснево-транспортну функцію крові та працездатність юних спортсменів.- Науково-практичний журнал Патологія, реабілітація, адаптація Pathology, Rehabilitation, Adaptation Том 15(2) № 3 2017 Vol 15(2) No 3 2017 (Sep).
  • Клименко Г.В., Імас, Є.В., Пастухова В.А Філіппов, М.М. Організація та ефективність танцювальнооздоровчих занять зі студентками в спортивному навчальному відділенні. - Вісник Черкаського університету (2). Сherkasyuniversitybulletin: biologicalsciencesseries. №2. 2018.- С. 40-48.
  • Клименко Г.В., Філіппов М.М. Освітній аспект фізичного виховання у вищому навчальному закладі. - Науковий часопис НПУ ім. Драгоманова. – серія 15 Науково-педагогічні проблеми фізичної культури (фізична культура і спорт). Випуск 4 (98)18.- С.92-97.
  • Клименко Г.В., Філіппов М.М., Ільїн В.М., Кузьміна Л.М. Генетична залежність між стійкістю до гіпоксії навантаження, та результативністю спортсменів. - Науковий часопис Національного пед.універс. ім. М.П. Драгоманова. Серія 15: Наук.-пед. проблеми фіз. культ. (фізична культура і спорт). – Київ, (2(108)). С. 161-166. 2019.
  • Клименко Г.В., Філіппов М.М. Нейродинамічні зміни у студенток в процесі фізичної підготовки з урахуванням стану.// ХVІ Міжнародна науково-практична конференція «Фізична культура, спорт та здоров’я: стан і перспективи в умовах сучасного українського державотворення в контексті 25-річчя Незалежності України. Харківська державна академія. – Харків, 2016р. – с.265-276.
  •  Клименко Г. В., Євдокимова Є.Г. Тупиця Ю.І. Оцінка функціонального стану дихальної системи у студенток першого курсу. // Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції "Здоров’я, фізичне виховання і спорт: перспективи та кращі практики. КУБГ. – Київ, 2018. – С.93-95.
  • Клименко Г. В. Зміни стану серцево-судинної системи і працездатності у студенток, що займаються оздоровчим фітнесом, з урахуванням особливостей жіночого організму. //Матеріали Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Вітчизняна наука на зламі епох: проблеми та перспективи розвитку» 16лютого 2018 року. Вип. 40 (40). КУБГ, Київ. - С. 192-196.
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Грудень – 2017 р. Національний транспортний університет. Тема курсу: «Розвиток дидактичних вмінь викладача. Засоби та функції ділового спілкування. Деонтологія та загальні питання етики лікаря»

ХОБІ

подорожі, музика, кінний спорт, волейбол, теніс, гірські лижі