Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації

Хапсаліс Гаяне Левонівна

фізичної культури, спорту та реабілітації

ХАПСАЛІС ГАЯНЕ ЛЕВОНІВНА

Старший викладач кафедри фізичної культури, спорту та реабілітації

e-mail: g.khapsalis@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Researcher

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

Проблеми формування засад здорового способу життя та стану здоров’я студентської молоді.

ДИСЦИПЛІНИ

«Фізичне виховання. Фітнес»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • Старший викладач кафедри фізичної культури, спорту та реабілітації  Державного торговельно-економічного університету
ДОСВІД РОБОТИ
  • Тренер дитячо-юнацької спортивної школи №5, м. Алма-Ата, 1976-1983 рр.
  • Викладач-вихователь фізичної культури, середня школа №146, м. Москва, 1983-1985 рр.
  • Викладач фізичного виховання Київського обласного училища культури, 1985-1994 рр.
  • Викладач фізичного виховання Київського будівельного технікуму, 1995-1999 рр.
  • Інструктор-методист загальної фізичної підготовки та шейпінгу Федерації шейпінгу Київської області та м. Києва, 2001-2005 рр.
  • Викладач кафедри суспільних наук Української академії зовнішньої торгівлі, 2005-2010 рр.
  • Старший викладач кафедри суспільних наук Українського державного університету міжнародної торгівлі МОН України, 2010-2012 рр.
  • Старший викладач кафедри фізичного виховання Українського державного університету міжнародної торгівлі МОН України, 2012-2016 рр.
  • Старший викладач кафедри фізичної культури Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2016 р.  до цього часу
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

1. Бабенко В.Г., Возник М.В., Бойко О.Г., Хапсаліс Г.Л., Янченко І.М. Особиста безпека в екстремальних ситуаціях: поради й рекомендації: навч.-метод.посібник  / Під ред. С.Г. Благовісного. – К. : УДУФМТ,  2015. – 47 с.

2. Бабенко В.Г., Бойко О.Г., Янченко І.М., Хапсаліс Г.Л. Адміністративно-правове та психолого-педагогічне регулювання силами Національної поліції України під час підготовки й проведення видовищних спортивно-масових заходів / Наукове видання : Збірник наукових праць «ПЕДАГОГІЧНІ НАУКИ», Теорія і методика професійної освіти, Херсонський державний університет, випуск № 83,LXXXIII. - Том 2. – Херсон, 2018. – С.108-113.

3. Бабенко В.Г., Євдокимова Л.Г., Хапсаліс Г.Л. Лікарське, психологічне та педагогічне спостереження у процесі занять з фізичної підготовки або спортивних змагань. / Вісник Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка [Текст]. Вип. 154. У 2-х томах. Том 1 / Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка ; гол. ред. Носко М.О. – Чернігів : ЧНПУ, 2018. – С. 22-26.

4.Опанасенко Е.О., Хапсаліс Г.Л.Гормональний баланс при заняттях спортом. Особливості жіночих тренувань. / Сучасний рух науки: тези доп. IV міжнародної науково-практичної інтернет-конференції, 6-7 грудня 2018 р. – Дніпро, 2018. – С. 991-994.

5.  Павлишина К.І., Янченко І.М., Хапсаліс Г.Л. Аналіз тестування фізичної підготовленості студентів спеціалізації «Фітнес». / Медико-біологічні проблеми фізичного виховання різних груп населення, ерготерапії, інклюзивної та спеціальної освіти : матеріали ІV наук.-практ. конф. (м. Луцьк, 13 лютого 2019 р.) / ред. В. В. Чижик. – Луцьк: ЛІРоЛ 2019. – С. 87-88.

6. Гнасько О.І., Хапсаліс Г.Л. Роль самостійних занять спортом у покращенні результатів фізичної підготовки студентів вищих навчальних закладів. Актуальні проблеми медико-біологічного забезпечення фізичної культури, спорту та фізичної реабілітації // Збірник статей V Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції. – Харків: ХДАФК. 2019. – С. 206-211.

7. Гнасько о.І., Хапсаліс Г.Л. Особливості занять фітнесом вагітності / Гуманітарні та природничі науки: актуальні питання. Матеріали науково-практичної конференції (м. Івано-Франківськ, 25-26 жовтня 2019 року). – Херсон : Видавництво «Молодий вчений», 2019. – С. 159-162.

8. Короп М. Ю., Гайдай С. І., Дембіцька О. О., Хапсаліс Г. Л. Самоконтроль студентів за станом свого організму та рекреація в процесі занять фізичними вправами. Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. Серія No 15. Науково-педагогічні проблеми фізичної культури (фізична культура і спорт): зб. наукових праць / За ред. О. В. Тимошенка. – Київ : Видавництво НПУ імені М.П. Драгоманова, 2021. – Випуск 4 (134) 21. – С. 76-80.

9. Дембіцька О.О., Гайдай С.І., Хапсаліс Г.Л., Чайченко Н.Л. Застосування інноваційних технологій у процесі фізичного виховання студентської молоді. Науковий часопис національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 5. Педагогічні науки: реалії та перспективи. Збірник наукових праць / М-во освіти і науки України, Нац. пед. ун-т імені М.П. Драгоманова– Випуск 85– Київ: Видавничий дім «Гельветика», 2022. С.79-83.

10. Дембіцька О. О., Гайдай С. І., Чайченко Н. Л., Хапсаліс Г. Л. Перспективи розвитку фітнес-індустрії в україні. Rehabilitation & Recreation : науковий  журнал.  –  Рівне  :  Видавничий  дім  «Гельветика», 2023.– No 15. – С. 160-166.

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ
  • Майстер спорту СРСР з художньої гімнастики
  • Чемпіонка Казахстну з художньої гімнастики (1973-1976 рр.).
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • Національний університет фізичного виховання і спорту України, 2015  р.
  • Федерація чирлідингу та чирспорту України, 01.11.2018- 07.12.2018 р.
  • 20 th  Nike Training  Club Convention, Kyiv, 16-17 March, 2019 р.
ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
  • Виконання обов’язків наставника академічної групи ФРГТБ КНТЕУ
ХОБІ
  • Садівництво, вирощування екзотичних рослин на присадибній ділянці, рукоділля, виготовлення унікальних жіночих прикрас.

22.02.2021
остання редакція 03.04.2024