Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації

Яценко Олексій Валентинович

фізичної культури, спорту та реабілітації

ЯЦЕНКО ОЛЕКСІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ

Старший викладач кафедри фізичної культури, спорту та реабілітації

e-mail: o.yatsenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Researcher ID

GoogleScholar

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

формування здорового способу життя студентської молоді, сучасні технології у фізичній  культурі та спорті, організація спортивних змагань та фестивалів

ДИСЦИПЛІНИ

«Фізичне виховання. Футбол»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • Старший викладач кафедри фізичної культури, спорту та реабілітації Державного торговельно-економічного університету.
ДОСВІД РОБОТИ
  • викладач кафедри фізичної культури КНТЕУ, 2000 – 2005 рр.
  • старший викладач кафедри фізичної культури КНТЕУ, 2005  до цього часу
  • директор спортивного клубу КНТЕУ з футболу, 2005 – 2010 рр.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
  • Фізичне виховання в КНТЕУ: Зб. метод. матеріалів до практ. занять студентів усіх форм навчання / К.О. М’ясоєденков, М.Ю. Короп, Н.Л. Чайченко,  О.В. Яценко та інш. – К.: Київ. нац. торг-екон. ун-т, 2016. – 92 с.
  • Яценко О.В.Фізичне виховання. Футбол:Навч.-метод. посібник /О.В. Яценко, К.О.М’ясоєденков. – К.: Київ. нац. торг-екон. ун-т, 2010. – 174 с.
  • Яценко О.В. Формування здорового способу життя за допомогою фізичного виховання/Міжнародна наук.-практ.конф. «Готельно-ресторанний, туристичний та виставковий бізнес : інноваційні напрями розвитку», м.Ялта, Крим, 12-14 жовтня 2011 р.
  • Яценко О.В.Фізичне виховання. Футбол: метод.рекомендації /О.В. Яценко, К.О.М’ясоєденков. – К.: Київ. нац. торг-екон. ун-т, 2011. – 28 с.
  • Яценко О.В.Фізичне виховання. Футзал: метод.рекомендації до практ. занять /О.В. Яценко. – К.: Київ. нац. торг-екон. ун-т, 2015. – 26 с.
  • Яценко О.В. Фізичне виховання в КНТЕУ: Зб. метод. матеріалів до практ. занять студентів усіх форм навчання / К.О.М’ясоєденков, М.Ю.Короп, Н.Л.Чайченко та інш. –  К.: Київ. нац. торг-екон. ун-т, 2016. – 92 с.
  •  Яценко О.В. Футбол: метод. рекомендації до практичних занять / О.Г. Бойко, О.В. Яценко. – К.: Київ. нац. торг.-екон. ун-т, 2017. – Подано до друку.
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ
  • кандидат в Майстри спорту
  • медаль за заслуги ІІІ ступеня (Федерація м. Києва з футболу, посвідчення №282)
  • медаль за заслуги ІІ ступеня (Федерація м. Києва з футболу, посвідчення №526 від 26.06.2017р.)
  • Почесна грамота за вагомий особистий внесок у розвиток студентського футболу в Україні (Федерація футболу України, 10.12.2016 р.).
  • Почесна відзнака КНТЕУ «Гідному шани» за особистий внесок у розвиток університету та піднесення його іміджу (від 21.06.2017р.).
  • «За належну організацію фізичного виховання і спорту у закладах вищої освіти», Почесна грамота Міністерства освіти і науки України (грудень 2019р.)
  • Відзнака ( кращій тренер студентського футболу) від федерації футболу України м. Києва (2020 р.)
  • Відзнака ( кращій тренер студентського футболу) Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу (2020 р.)
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • Всеукраїнська футбольна асоціація студентів – 2016 р.
  • Всеукраїнська футбольна асоціація студентів  (2017 р.)
  • Федерація футболу України  (курси УЕФА) - 2019 р.
  • Федерація футболу України  (курси УЕФА)- 2020 р.
ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
  • Відповідальний за проведення Спартакіади  КНТЕУ серед студентів з футболу.
ХОБІ

подорожі, спортивна рибалка