Кафедра сучасних європейських мов

Тесленко Наталя Олександрівна

сучасних європейських мов

ТЕСЛЕНКО НАТАЛЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

кандидат філологічних наук, доцент кафедри сучасних європейських мов

e-mail: n.teslenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ філологія, педагогіка вищої школи, мовна політика

ДИСЦИПЛІНИ «Українська мова (за професійним спрямуванням)», «Практична стилістика української мови», «Історія зарубіжної літератури», «Українська мова для державних службовців», "Вступ до мовознавства"

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

кандидат філологічних наук, 10.02.01 «Українська мова і література», тема дисертації: «Референційна семантика вказівних займенників: когнітивний аспект», 2011 р.

філолог, викладач української мови і літератури (ОС «спеціаліст»), Донецький національний,
2001 р.

ДОСВІД РОБОТИ

експерт Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, з 2021 р.

заступник декана факультету міжнародної торгівлі та права, з 2017 р. до цього часу

доцент кафедри сучасних європейських мов Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2016 р. до цього часу

заступник директора з навчальної роботи Коледжу фінансів та міжнародної торгівлі Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі МОН України, 2015 р.

викладач української мови і літератури Донецької філії Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі МОН України, 2003 – 2014 рр.

ОСНОВНІ
ПУБЛІКАЦІЇ
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Подяка Міністерства фінансів України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів та плідну педагогічну діяльність, 2010 р.

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в науково-педагогічній діяльності, 2017 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Онлайн тренінг «Експерт з акредитації освітніх програм», Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, 2021 р.

Наукові вебінари з навчання Elsevier, 2020 р.

Міжнародна програма наукового стажування "Європейська освіта в контексті сталого розвитку: передовий досвід та глобальні тенденції", 21 жовтня – 27 жовтня 2018 року, Словаччина-Чехія-Німеччина

Підвищення кваліфікації викладачів української мови у Київському національному економічному університеті ім. В.Гетьмана (2016 р.)

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Внутрішній аудитор системи управління якістю  за ДСТУ ІSO 9001, з 2020 р. до цього часу

ХОБІ подорожі, сучасна література

23.02.2021