Кафедра правового забезпечення безпеки бізнесу

МЕЛЬНИЧЕНКО РУСЛАН ВОЛОДИМИРОВИЧ

правового забезпечення безпеки бізнесу

МЕЛЬНИЧЕНКО РУСЛАН ВОЛОДИМИРОВИЧ

кандидат юридичних наук, завідувач кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу, адвокат

e-mail: r.melnychenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Orcid
Webofscience

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ правове забезпечення безпеки бізнесу, глобалізація світової економіки, трансфертне ціноутворення, офшорні зони, податковий контроль, економічна безпека, BEPS, OECD,  адміністративне право та процес

ДИСЦИПЛІНИ «Правове забезпечення корпоративної безпеки», «Школа прикладної юриспруденції», «Правознавство»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

кандидат юридичних наук, 12.00.07 «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право», тема дисертації: «Адміністративно-правові засади податкового контролю трансфертного ціноутворення в Україні «, 2018 р.

юрист, правовий бізнес консалтинг (ОС «магістр»), Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 2015 р.

ДОСВІД РОБОТИ

завідувач кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу Державного торговельно-економічного університету, з 2022 р. до цього часу.

виконуючий обов'язки завідувача кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету, 2021 р. - 2022 р.

доцент кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету, 2018 р.

ОСНОВНІ
ПУБЛІКАЦІЇ
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Почесна грамота Міністерства юстиції України за сумлінне виконання посадових обов'язків, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята - Дня юриста, 2014 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Центр акредитації Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України, сертифікат про підвищення кваліфікації 2020 р.

Підвищення кваліфікації за програмою «Верховний суд і його завдання у забезпеченні єдності і судової практики», Київський національний торговельно-економічний університет, 2020 р.

Центр акредитації Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України, сертифікат про підвищення кваліфікації 2019 р.

Дарницький районний суд м. Києва, 2019 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Національний експерт Ради Європи, акредитований з 2020 р.

Адвокат, з 2019 р.

Юрисконсульт, з 2012 р.