Кафедра сучасних європейських мов

Нипадимка Алла Сергіївна

сучасних європейських мов

НИПАДИМКА АЛЛА СЕРГІЇВНА

доктор філософії з галузі «Гуманітарні науки. Філологія», доцент, доцент кафедри сучасних європейських мов

e-mail: a.nypadymka@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ORCID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ лінгвопоетика; міжкультурна комунікація; використання сучасних технологій та методів викладання іноземних мов; використання ІТ-технологій при вивченні та при навчанні іноземних мов

ДИСЦИПЛІНИ "Іноземна мова за професійним спрямуванням", "Англійська мова інформаційних технологій"
АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • доцент кафедри сучасних європейських мов, 2020 р.
  • доктор філософії з галузі «Гуманітарні науки» за спеціальністю «Філологія», 2017 р.
  • вчитель англійської мови і зарубіжної літератури, Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди, 2009 р.
  • кандидат філологічних наук, 10.02.01, тема дисертації «Ключові слова «біль», «любов», «юність» в ідіолекті Ю. В. Друніної», 2002 р.
  • філолог, викладач російської мови і літератури, Кишинівський національний університет, 1989 р.
ДОСВІД РОБОТИ
  • доцент кафедри сучасних європейських мов Київського національного торговельно-економічного університету, з 2020 р. до цього часу;
  • старший викладач кафедри сучасних європейських мов Київського національного торговельно-економічного університету, 2017- 2020 рр.;
  • доцент  кафедри іноземної філології, КНУКіМ, 2012 – 2017 рр.;
  • голова Методичного об’єднання учителів іноземної мови Деснянського району, 2007 - 2012 рр.;
  • викладач англійської мови кафедри іноземних мов факультету маркетингу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана; 2006 – 2008 рр.; 2010 – 2011 рр.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету, 2019 р.

Диплом Управління освіти Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації, 2012 р.

Грамота Управління освіти Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації, 2010 р.

Грамота Ватутінського відділу освіти, 2001 р.

Нагорода від  Головного управляння освіти м. Києва (Вчитель року), 1991 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

IV Форум викладачів англійської мови закладів вищої освіти України (Dinternal Education), 2021 р.

Науково-педагогічне стажування, Венеціанський університет Ка’ Фоскарі (Італія), 2020 р.

Міжнародний науково-методичний семінар щодо англійської мови у 21 столітті, способу мислення, професійної комунікації та діалогу культур, Dinternal Education, (Великобританія),
2020 р.

Науково-методичний семінар щодо використання сучасних інтерактивних технологій, які сприяють ефективному опануванню англійської мови, Dinternal Education, (Великобританія), 2020 р.

Науковий семінар щодо специфіки викладання бізнес англійської та переваги використання автентичних відеоматеріалів, Dinternal Education, (Великобританія), 2020 р.

Навчальний семінар щодо важливості наочної, словесної грамотності та практичних методів навчання англійської мови, National Geographic Learning, (м. Київ), 2019 р.

Навчальний семінар щодо інноваційних методів викладання іноземної мови, Pearson Education, (м. Київ), 2019 р.

Навчальний семінар щодо психологічних особливостей ефективної взаємодії викладача і студента в процесі навчання іноземної мови, National Geographic Learning,  (м.Київ), 2018 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Адміністратор і редактор Телеграм-каналу "English! Do you speak it?!" з вересня 2022  до сього часу.

Член оргкомітету V Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції іноземними мовами "The Science of the XXI Century: Challenges of the Contemporaneity", ДТЕУ, 2022. Член редакційної колегії збірника матеріалів конференції.

Член  оргкомітету IV Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції іноземними мовами "The Science of the XXI Century: Challenges of the Contemporaneity, ДТЕУ, 2021.
Член редакційної колегії збірника матеріалів конференції.

Модератор англомовних онлайн-заходів з науково-дослідної роботи та інноваційної діяльності студентів, 2020-2021 рр.

Член редакційної колегії збірника матеріалів ІІІ Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції іноземними мовами «The Science of the XXI Century: Challenges of the Contemporaneity», КНТЕУ, 2020 р.

Член оргкомітету ІІІ Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції «The Science of the XXI Century: Challenges of the Contemporaneity», КНТЕУ, 2020 р.

Рецензент підручника Modern English Grammar: Сучасна граматика англійської мови (в схемах та таблицях). / Ващук А.О. – Харків.: Друкарня ТОВ «ПромАрт», 2020. – 200 с.

Адміністратор і редактор сторінки кафедри сучасних європейських мов у Instagram, з 2020 р. до сього часу.

Редактор сторінки кафедри сучасних європейських мов на головному сайті КНТЕУ,
2018 – 2020 рр., 2022 - до сього часу.

Керівник наукової платформи «Актуальні питання педагогіки та психологіЇ» ІІ Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції «The Science of the XXI Century: Challenges of the Contemporaneity», КНТЕУ, 2019 р.

Керівник наукової платформи «Інформаційні технології в економіці» І Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції «The Science of the XXI Century: Challenges of the Contemporaneity», КНТЕУ, 2018 р.

Адміністратор і редактор сторінки кафедри сучасних європейських мов у Facebook, з 2018 р. до сього часу.

Модератор English Speaking Club в рамках проекту «Київ заговорить англійською», КНТЕУ, (м.Київ), 2018 р.

ХОБІ подорожі, фотографія, література, мистецтво

1944
остання редакція 05.12.2023