Кафедра сучасних європейських мов

сучасних європейських мов

СТРОГАНОВА ГАЛИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

кандидат філологічних наук, доцент
доцент кафедри сучасних європейських мов

e-mail: g.stroganova@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

SCOPUS

Web of Science

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ когнітивна лінгвістика, міжкультурна комунікація, теорія метафори
ДИСЦИПЛІНИ "Іноземна мова за професійним спрямуванням", "Друга іноземна мова"

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент кафедри сучасних європейських мов, 2020 р.

кандидат філологічних наук, спеціальність 10.02.04 — германські мови, тема дисертації: «Конвенційні і неконвенційні метафори в німецькому економічному медіадискурсі», 2015 р.

спеціальність «Мова та література (німецька, англійська, іспанська)», кваліфікація філолога, викладача німецької, англійської та іспанської мов і зарубіжної літератури (ОС «спеціаліст»), Київський національний лінгвістичний університет, 2005 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри сучасних європейських мов Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2017 р. до цього часу

старший викладач кафедри сучасних європейських мов Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2016 – 2017 рр.

старший викладач кафедри іноземних мов Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі МОН України, 2005 – 2016 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
СТИПЕНДІЇ ТА ГРАНТИ

Стипендія Німецької служби академічних обмінів (DAAD) для проведення наукового дослідження в Гердер-Інституті Лейпцизького університету, 01.11. – 30.12/2013 р.

Стипендія Німецької служби академічних обмінів (DAAD) для проведення наукового дослідження в Університеті Констанц, 01.02. – 01.03/2011 р.

Стипендія вільної землі Баварія для молодих науковців на участь у літньому університеті м. Бамберг, 01.08 – 28.08/2010 р.

Стипендія Гете-Інституту для молодих викладачів ВНЗ на участь у семінарі з підвищення кваліфікації в Гете-Інституті м. Мюнхен, 07/2008 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Науково-педагогічне стажування у Вищій школі бізнесу, м. Новий Сонч, Польща, 2020 р.

Стажування на кафедрі іноземних мов фінансово-економічного факультету КНЕУ ім. В. Гетьмана, 2016 р.

Наукове стажування в Гердер-Інституті Лейпцизького університету, м. Лейпциг, Німеччина, 2013 р.

Наукове стажування в Університеті Констанц, м. Констанц, Німеччина, 2011 р.

Участь у роботі Міжнародного літнього університету «Die 32. Internationale Sommer-Universität Bamberg», м. Бамберг, Німеччина, 2010 р.

Участь у міжнародному семінарі «Landeskunde plus Methodik/Didaktik für junge Deutschlehrer/-innen» в Гете-Інституті м. Мюнхена, Німеччина, 2008 р.

Участь у методичних семінарах з підвищення кваліфікації викладачів іноземних мов, організованих Ґете-Інститутом, Ресурсним центром для викладачів англійської мови, Британською Радою, а також видавництвами Macmillan, Pearson, Cambridge та Hueber

остання редакція 24.10.2023