Кафедра сучасних європейських мов

Коротун Олена Олександрівна

сучасних європейських мов

КОРОТУН ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА

кандидат педагогічних наук, доцент кафедри сучасних європейських мов

e-mail: o.korotun@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Google Академія
ORCID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ міжкультурна комунікація, мовленнєвий імідж, методика викладання мови як іноземної, інформаційно-комунікаційні технології в освіті

ДИСЦИПЛІНИ «Українська мова як іноземна, «Вступ до мовознавства»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент кафедри сучасних європейських мов, 2014 р.

кандидат педагогічних наук, 10.00.04 «теорія і методика професійної освіти». Тема дисертації «Формування комунікативної компетентності майбутніх студентів-іноземців у допрофесійній підготовці», 2012 р.

«викладач української мови та літератури, викладач української мови як іноземної» (ОС «спеціаліст») Національний університет ім.Т.Шевченка, диплом з відзнакою, 1998 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри сучасних європейських мов Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2014 р. до цього часу

старший викладач Підготовчого відділення для іноземців та осіб без громадянства, 2002 – 2014 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
Монографії
Навчальні посібники
  1. Українська мова як іноземна: навчальний посіб. – Ч.1 [для іноз. студ. екон. спец. закл. вищ. освіти] / О.О. Коротун. – Київ : КНТЕУ, 2018. – 132 с.
Статті у фахових виданнях, матеріали конференцій
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в науково-педагогічній діяльності, 2017 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Підвищення кваліфікації у Київському національному економічному університеті ім. В. Гетьмана, 2016 р.

Стажування «Організація навчального процесу, наукові проекти та публікаційна діяльність у країнах ЄС», (Прага. Чехія), 2018 р.

ХОБІ подорожі, садівництво, сучасне мистецтво

остання редакція 05.12.2023