Кафедра сучасних європейських мов

Ширмова Тетяна Євгеніївна

сучасних європейських мов

ШИРМОВА ТЕТЯНА ЄВГЕНІЇВНА

старший викладач кафедри сучасних європейських мов

e-mail: t.shyrmova@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Google Академія

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ методика викладання іноземних мов

ДИСЦИПЛІНИ «Іноземна мова за професійним спрямуванням»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

Історик (ОС «спеціаліст»), Київський національний університет ім. Т.Шевченка у 1985 р.

викладач англійської мови (ОС «спеціаліст»), Київський Університет імені Бориса Грінченка,
1995 р.

юрист-міжнародник (ОС «магістр»), Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі ( спеціальність «Міжнародне право»), 2009 р.

ДОСВІД РОБОТИ

старший викладач кафедри сучасних європейських мов Київського національного торговельно-економічного університету, з 2016- до цього часу

старший викладач кафедри іноземних мов  Академії зовнішньої торгівлі (Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.), 2000-2016 рр.

викладач англійської мови  Київського військового інституту управління і зв’язку, 1999-2000 рр.

викладач, а потім доцент кафедри іноземних мов  Київського військового гуманітарного інституту, 1994-1999 рр.

викладач англійської мови Українсько-фінського інституту менеджменту і бізнесу, 1993-1994 рр.

викладач англійської мови  с.ш. №67 м. Київ, 1991-1993 рр.

викладач історії с.ш. №69  м. Київ, 1985-1991 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
Монографії

Харчові традиції- ментальний код нації: мова, література, культура, історія. Колективна монографія за загальною редакцією Віват Г.І. -Одесса.ВМВ, 2018.-232 с.

Методичні розробки та посібники
Статті у фахових виданнях, матеріали конференцій
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Подяка президента Київської Малої академії наук за багаторічну плідну роботу з творчо обдарованою молоддю та вагомий внесок у розвиток Київської Малої академії наук

Почесна грамота ректора Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих кадрів для державних фінансових структур, високу науково-педагогічну майстерність, 2010 р.

Грамота декана факультету правознавства та міжнародних відносин Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі за вагомий внесок у створення та розбудову факультету правознавства та міжнародних відносин, якісну підготовку студентів, 2012 р.

Почесна грамота ректора Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі за вагомий внесок у діяльність та розвиток Університету, 2015 р.

Подяка ректора Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі за проявлену сумлінність, вагомий особистий внесок у справу підвищення іміджу Університету, багаторічну самовіддану працю, високу професійну майстерність, активну участь у популяризації правових знань та з нагоди відзначення професійного свята Дня юриста України, 2015 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Складання кандидатських іспитів з іноземної мови та філософії, Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі ,2008 р. ( посвідчення №468)

Стажування на кафедрі іноземних мов і міжнародної комунікації Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, 2016 р.

Навчально-методичні семінари та конференції видавництва Pearson, 2011-2021 pp.

Навчально-методичні семінари та конференції видавництва Macmillan, 2011-2021 pp.

Навчально-методичні семінари та конференції видавництва Cambridge English, 2011-2021 рp.

Навчально-методичні семінари та конференції видавництва National Geographic Learning, 2011-2019 рp.

Тренінги в English Teaching Resource Center, 2014-2017 pp.

Навчально-методичні семінари КНТЕУ, 2017-2019 рр.

Конференція Гете- інституту 2019 p.

Онлай-тренінги видавництва Dinternal Education, 2021 p.

ХОБІ подорожі, сучасне мистецтво

остання редакція 05.12.2023