Кафедра сучасних європейських мов

сучасних європейських мов

ДУРДАС АЛЛА ПЕТРІВНА

Доктор філософії з галузі "Освіта. Педагогіка",
доцент кафедри сучасних європейських мов

e-mail: a.durdas@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Web of Science

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ методика викладання іноземних мов,  перекладознавство, компаративні дослідження, оцінювання якості вищої освіти.

ДИСЦИПЛІНИ «Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська, французька)»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

Доктор філософії. В 2021 році захистила дисертацію «Система оцінювання якості університетської освіти у Французькій Республіці» на здобуття наукового ступеню доктора філософії (011 Науки про освіту (Освітні, педагогічні науки) Галузь знань 01 Освіта (Освіта/Педагогіка).

У 2020 році закінчила навчання в аспірантурі Київського університету ім. Бориса Грінченка за спеціальністю «011 – Освітні педагогічні науки».

У 2009 році закінчила Київський університет економіки та права КРОК за спеціальністю «Економіка підприємства» і здобула кваліфікацію спеціаліста з економіки підприємства.

У 2003 році закінчила з відзнакою Київський національний лінгвістичний університет за спеціальністю «Переклад» і здобула кваліфікацію магістра філології, перекладача англійської, французької та іспанської мов, викладача.

У 1998 році з відзнакою закінчила Хмельницьке педагогічне училище за спеціальністю «Дошкільне виховання».

ДОСВІД РОБОТИ
  • Доцент кафедри сучасних європейських мов Державного торговельно-економічного університету, (2022 - до цього часу)
  • Старший викладач кафедри сучасних європейських мов, КНТЕУ (2020-2022)
  • Викладач кафедри сучасних європейських мов, КНТЕУ (2015-2020).
  • Викладала в Київському національному лінгвістичному університеті, ліцеї «Інтелект», а також працювала редактором, аналітиком і перекладачем.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
Посібники
Статті у фахових виданнях, матеріали конференцій
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну і плідну працю, 2020 р.

Подяка за сумлінну працю у справі навчання та виховання підростаючого покоління, 2014 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Модуль «Якість вищої освіти та експертний супровід її забезпечення: рух України до Європейського Союзу» програми «Еразмус +: Жан Моне», НДЛ Освітології Київського університету імені Бориса Грінченка, вересень 2019 - березень 2020 року (60 годин - 2 кредити ECTS).

ІІІ Грінченківська зимова наукова школа для аспірантів і докторантів у галузі знань «01 Освіта/Педагогіка», 19.02.-23.02 2018 р.

ІІ Грінченківська зимова наукова школа для аспірантів і докторантів у галузі знань «01 Освіта/Педагогіка», 13.02.-17.02 2017 р.

ХОБІ вивчення іноземних мов. мистецтво, література.

остання редакція 05.12.2023