Кафедра сучасних європейських мов

Мамченко Світлана Петрівна

сучасних європейських мов

МАМЧЕНКО СВІТЛАНА ПЕТРІВНА

старший викладач кафедри сучасних європейських мов

e-mail: s.mamchenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Google Академія
Web of Science

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ практичний переклад, сучасні методики викладання іноземної мови, зокрема, професійного спрямування, використання новітніх технологій у викладанні іноземних мов, дистанційне навчання, міжкультурна комунікація

ДИСЦИПЛІНИ «Іноземна мова за професійним спрямуванням» (німецька), "Друга іноземна мова" (німецька)

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

старший викладач кафедри сучасних європейських мов, 2020 р.

викладач кафедри сучасних європейських мов, 2018-2020 рр.

філолог, викладач німецької, англійської та іспанської мов і зарубіжної літератури, Київський державний педагогічний інститут іноземних мов, 1989 р.

ДОСВІД РОБОТИ

старший викладач кафедри сучасних європейських мов Київського національного торговельно-економічного університету, з 2018 р. до цього часу

викладач кафедри німецької філології та перекладу та прикладної лінгвістики Київського національного лінгвістичного університету, 1995-2018 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Підвищення кваліфікації за програмою «Методика навчання перекладу», Центр післядипломної освіти та екстернату, КНЛУ (м.Київ), 2017 р.

Науково-педагогічне стажування, кафедра іноземних мов фінансово-економічного факультету КНЕУ ім. В.Гетьмана (м. Київ), 2016 р.

Наукове стажування, Гердер-Інститут Університету Лейпциг (Німеччина), 2013 р.

Науково-педагогічне стажування, унівеситет Констанц (Німеччина), 2011 р.

Участь у Міжнародному Літньому університеті  для молодих науковців «Internationale Sommeruniversität Bamberg»  (Німеччина), 2010 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Член Української спілки германістів вищої школи

Член Української спілки викладачів перекладу

Навчання в Міжнародному центрі підготовки вчителів у м. Зонненберг (Німеччина)