Кафедра сучасних європейських мов

Семенюк Світлана Вадимівна

сучасних європейських мов

СЕМЕНЮК СВІТЛАНА ВАДИМІВНА

викладач кафедри сучасних європейських мов

e-mail: s.semenyuk@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Web of Science

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ Культурна різноманітність, полікультурне виховання у закладах вищої освіти, ідентифікація особистості у полікультурному середовищі, проблеми соціальної адаптації іммігрантів

ДИСЦИПЛІНИ «Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська)»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

аспірант Інституту проблем виховання НАПН України, з 2019 р.

філолог, перекладач англійської мови, Київський інститут перекладачів при НАН України (ОС «спеціаліст»), 2010 р.

економіст-фінансист (ОС «спеціаліст»), Київський національний торговельно-економічний університет, 1999 р.

ДОСВІД РОБОТИ

викладач кафедри сучасних європейських мов Київського національного торговельно-економічного університету, з 2019 р. до цього часу

викладач бізнес-англійської мови у приватній лінгвістичній компанії, перекладач, з 2010 по 2019 р.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Диплом з відзнакою Київського національного торговельно-економічного університету, 1999 р.

Диплом з відзнакою Київського інституту перекладачів при НАН України, 2010 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Стажування у ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана», 2020 р.

Підвищення кваліфікації у Вищій школі педагогічної майстерності Київського національного торговельно-економічного університету, 2019 р.

Курс для викладачів у Кембриджському центрі, отриманням міжнародного сертифікату CELTA (Certificate in English Language Teaching to Adults) з викладання англійської мови за комунікативною методикою, 2016 р.

Навчальні семінари з методики викладання Pearson, Cambridge English, Macmillan Education

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Викладач у центрі підготовки до ЗНО при Київському національному торговельно-економічному університеті, 2019 р.

ХОБІ подорожі, вивчення китайської мови

остання редакція 05.12.2023