Кафедра сучасних європейських мов

Підколесна Людмила Анатоліївна

сучасних європейських мов

ПІДКОЛЕСНА ЛЮДМИЛА АНАТОЛІЇВНА

старший викладач кафедри сучасних європейських мов

e-mail: l.pidkolesna@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Web of Science

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ використання інноваційних технологій та сучасних методів викладання іноземних мов в комерційній та логістичній діяльності; використання сучасного інтернет-ресурсу, як допоміжної ланки при вивченні англійської мови

ДИСЦИПЛІНИ

«Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська)», "Англійська мова інформаційних технологій"

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

філолог, викладач іспанської та англійської мов та літератури, (ОС «спеціаліст»), Київський університет імені Тараса Шевченка, 1999 р.

ДОСВІД РОБОТИ
  • старший викладач кафедри сучасних європейських мов Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2020 р.
  • старший викладач кафедри іноземних мов за професійним спрямуванням Державного університету інфраструктури та технологій, 2017 – 2020 рр.
  • старший викладач кафедри іноземних мов за професійним спрямуванням (водний транспорт), Факультету Судноводіння, Інституту водного транспорту Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, 2016 – 2017 р.
  • старший викладач кафедри української та іноземних мов Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, 2011 – 2016 рр.
  • старший викладач кафедри англійської мови та мовних дисциплін за професійним спрямуванням Київської державної академії водного транспорту імені Петра Конашевича-Сагайдачного, 2008 – 2011 рр.
  • старший викладач кафедри мовних дисциплін Київської державної академії водного транспорту імені Петра Конашевича-Сагайдачного, 2004 – 2008 рр.
  • асистент кафедри мовних дисциплін Київської державної академії водного транспорту, 2001 – 2004 рр.
  • вчитель англійської мови Загальної середньої  школи № 289, м. Київ, 1999 – 2001 рр.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • East European Institute of Psychology Multimedia workshop: Modern Educational Technologies (practical case for teacher) 16.11.2019 р.
  • Навчально-науковий гуманітарний інститут Національного Авіаційного Університету на кафедру іноземних мов за фахом. 26.06.2018 р.

остання редакція 05.12.2023