Кафедра сучасних європейських мов

сучасних європейських мов

БЄЛОВА ВІКТОРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

Кандидат педагогічних наук,
доцент кафедри сучасних європейських мов

e-mail: v.belova@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Web of Science

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ Сучасні методи навчання іноземним мовам. Використання передових технологій у вивченні іноземних мов.

ДИСЦИПЛІНИ «Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська)», "Іноземна мова спеціальності", "Англійська мова інформаційних технологій"
АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  •  Кандидат педагогічних наук 13.00.01   «Загальна педагогіка та історія педагогіки», тема дисертації «Система управління середньою освітою в Англії», 2021р
  • Магістр економіки та управління бізнесом, Державна академія керівних кадрів освіти, 1999 р.
  • Магістр економіки та управління бізнесом, Міжнародна Кадрова Академія (член Європейської мережі національних інформаційних центрів з академічного визнання та мобільності Ради Європи / ЮНЕСКО (диплом міжнародного зразка), 1999 р.
  • Вчитель іноземних мов (англійська та німецька), Київський державний педагогічний інститут іноземних мов, 1984р.
ДОСВІД РОБОТИ
  • Доцент кафедри сучасних європейських мов, Державний торговельно-економічний університет, 2022 - до цього часу.
  • Старший викладач кафедри сучасних європейських мов, Київський національний торговельно-економічний університет (2010 - 2022).
  • Викладач кафедри сучасних європейських  мов, Київський національний торговельно-економічний університет (2001-2009).
  • Викладач англійської мови кафедри лінгвістики, Міжнародний науково-технічний університет (2000 -2001).
  • Викладач англійської мови, Київський центр дистанційно-заочного навчання Східноєвропейського університету економіки і менеджменту (1999 -2000).
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

2004 р. Лист-подяка за активну участь у профорієнтаційній роботі (КНТЕУ).
2012 р. Почесна грамота за багаторічну плідну працю та вагомий внесок в освітянську справу (КНТЕУ).
2016 р. Почесна грамота за результативність профорієнтаційної і виховної роботи (КНТЕУ).
2018 р. Почесна грамота за сумлінну і плідну працю.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • Міжнародне стажування „Міжнародні проєкти: написання, аплікування, управління та звітність” організоване Університетом Суспільних Наук (UNS) у м. Лодзь у співпраці з Фундацією Central European Academy Studies and Certifications (CEASC) 29 січня – 21 квітня 2022 р. ( сертифікат).
  • Участь у мобільності в рамках проекту «Підвищення інституційної спроможності ВНЗ та розвитку кар’єри дослідників» у зимовому семестрі 2021/2022 навчального року в Теологічному інституті TF Католицького університету в Ружомбероку, у Спішській Капітулі – Спішське Підград’є ( сертифікат).
  • Підвищення кваліфікації в КНЕУ (кафедра іноземних мов) 2017 р.
  • Підвищення кваліфікації в КНЕУ (кафедра  іноземних мов) 2012р.
  • Особливості викладання ділової та загальної англійської мови. Поради фахівців Dinternal Education. Онлайн-тренінг від Дінтернал Ед`юкейшн, тривалість –2 академічні години (0,07 кредиту ЄКТС, 02.11.2021).
  • High Note: підручник нового покоління для студентів ВНЗ. Онлайн-тренінг від Дінтернал Ед`юкейшн, тривалість –2 академічні години (0,07 кредиту ЄКТС, 03.11.2021).
  • Як прокачати мовні навички прогресивних студентів. Онлайн-тренінг від Дінтернал Ед`юкейшн, тривалість –2 академічні години (0,07 кредиту ЄКТС, 04.11.2021).
ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Керівник секції англійської мови кафедри сучасних європейських мов

ХОБІ Музика, подорожі, мистецтво.

остання редакція 13.12.2023