Кафедра світової економіки

КАЛЮЖНА НАТАЛІЯ ГЕННАДІЇВНА

доктор економічних наук, професор
професор кафедри світової економіки

гарант освітньо-професійної програми 2 рівня вищої освіти «Міжнародний бізнес»

e-mail: n.kalyuzhna@knute.edu.ua

НАУКОВІ ПРОФІЛІ У МІЖНАРОДНИХ НАУКОМЕТРИЧНИХ БАЗАХ ДАНИХ

ResearcherID
GoogleScholar

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

міждержавні торговельні конфлікти, потенціал управлінських систем, економіко-математичне моделювання зовнішньої торгівлі

ДИСЦИПЛІНИ

«Міжнародний бізнес»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • професор кафедри світової економіки, 2020 р.
  • доктор економічних наук, 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)», тема дисертації: "Формування та розвиток потенціалу системи управління підприємством", 2014 р.
  • доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, 2008 р.
  • кандидат економічних наук, 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)», тема дисертації: "Удосконалення організаційної структури машинобудівного підприємства", 2005 р.
  • менеджер організацій (ОС «магістр»), Східноукраїнський державний університет, 1999 р.
  • менеджер-системоаналітик (ОС «спеціаліст»), Східноукраїнський державний університет, 1998 р.
ДОСВІД РОБОТИ
  • професор кафедри світової економіки Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2019 р. до цього часу.
  • професор кафедри міжнародних економічних відносин Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2016-2019 рр.
  • професор кафедри міжнародної торгівлі Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2016 р.
  • доцент кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі МОН України, 2015-2016 рр.
  • професор кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля МОН України, 2015 р.
  • доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля МОН України, 2006-2015 рр.
  • асистент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля МОН України, 2002-2006 рр.
  • асистент кафедри базових дисциплін та комп’ютерних технологій Інституту післядипломної освіти Східноукраїнського державного університету МОН України, 2000 – 2002 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

GoogleScholar

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Почесна грамота Деснянської районної у м. Києві державної адміністрації за розвиток наукового комплексу Деснянського району м. Києва, 2017 р.
  • Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну та плідну працю, 2016 р.
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • Науково-педагогічне стажування у Вищій школі бізнесу та підприємництва (м. Островець, Польща, дистанційно), 2019 р.
  • Науково-педагогічне стажування на базі Східноєвропейського центру фундаментальних досліджень (м. Прага, Чеська Республіка, дистанційно), 2019 р.
ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
  • Член робочої групи забезпечення спеціальності освітньо-наукової програми 3 рівня вищої освіти «Міжнародні економічні відносини», з 2019 р.
  • Член робочої групи забезпечення спеціальності освітньо-професійної програми 1 рівня вищої освіти «Міжнародний бізнес», з 2019 р.
  • Член редакційної колегії наукового журналу «Зовнішня торгівля: економіка, фінанси, право» ISSN: 2616-6100 (Print) 2616-6119 (Online), з 2016 р. до цього часу.
  • Член редакційної колегії наукового журналу «Китаєзнавчі дослідження» ISSN: 2409-904Х (Print) 2616-7328 (Online), з 2016 р. до цього часу.

остання редакція 21.09.2023