Кафедра іноземної філології та перекладу

Дубініна Ольга Валеріївна

іноземної філології та перекладу

ДУБІНІНА ОЛЬГА ВАЛЕРІЇВНА

старший викладач кафедри іноземної філології та перекладу

e-mail: o.dubinina@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

методика викладання іноземної мови, використання інтерактивних технологій у процесі викладання іноземних мов у закладах вищої освіти, проблеми міжкультурної комунікації

ДИСЦИПЛІНИ

«Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська)», «Іноземна мова спеціальності (англійська)», «Ділова іноземна мова (перша)», «Практичний курс першої іноземної мови (англійська)»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• спеціаліст – Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди, спеціальність «Російська мова і література, іноземна мова (англійська)», 1996 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• старший викладач кафедри іноземної філології та перекладу Київського національного торговельно-економічного університету з 2016 р. до цього часу

• старший викладач кафедри сучасних європейських мов Київського національного торговельно-економічного університету, 2012 – 2016 рр.

• викладач кафедри сучасних європейських мов Київського національного торговельно-економічного університету, 2006 – 2012 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Почесна Грамота за сумлінну та плідну працю, Київський національний торговельно-економічний університет 2013 р.

• Почесна Грамота за досягнення у науково-педагогічній роботі, Київський національний торговельно-економічний університет, 2016 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Методичні семінари, конференції, тренінги, організовані освітніми компаніями «Dinternal Education», «Лінгвіст», видавництвами «Pearson»,  «Cambridge University Press»,  командою проекту  Lingva.Skills, Студією освіти для викладачів (СОВа), 2018 – 2021 рр.

• Другий  Форум фахівців англійської мови "Partners in Learning, Partners in Teaching", організований освітньою компанією «Dinternal Education», видавництвом  «Pearson», 2018 р.

• Перший Форум для викладачів англійської мови "Освіта нового покоління: навчаємо та вчимося по-новому", організований освітньою компанією «Dinternal Education», видавництвом  «Pearson», 2017 р.

• Навчально-демонстраційні сесії для освітян – викладачів, вчителів, керівників навчальних закладів, менеджерів освітньої сфери, розробників і дослідників освітніх технологій «Інноваційні методи викладання, навчання й менеджменту: новітні світові та європейські практики», організовані навчальними закладами України та Європи, 2016 р.

• Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана, кафедра іноземних мов факультету маркетингу, 2016 р.

• Тренінг-марафон «Навчання – Якість – Моніторинг», організований навчальними закладами України та Європи, 2013 р.

• Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана, кафедра іноземних мов факультету управління персоналом та маркетингу, 2011 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

• Член Міжнародної асоціації викладачів англійської мови як іноземної в Україні (IATEFL в Україні).

ХОБІ

література, подорожі, театр