Кафедра іноземної філології та перекладу

Нікіфорова Вікторія Геннадіївна

іноземної філології та перекладу

НІКІФОРОВА ВІКТОРІЯ ГЕННАДІЇВНА

старший викладач кафедри іноземної філології та перекладу

e-mail: v.nikiforova@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

Новогрецька філологія

ДИСЦИПЛІНИ

Іноземна мова за професійним спрямуванням.
Друга іноземна мова.

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• Старший викладач Київського національного торговельно-економічного університету з 2009 р. до цього часу.

• Викладач Київського національного торговельно-економічного університету 2002 р.

• Філолог новогрецької мови, викладач англійської мови, Маріупольський гуманітарний інститут Донецького національного університету 2001 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• Викладач Київського національного торговельно-економічного університету, 2002-2009 рр.

• Посольство Греції в Україні, 2001-2002 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Почесна грамота Міністерства культури України за особистий внесок у розвиток грецької культури в Україні та укріплення українсько-грецьких відносин, 2017 р.
  • Подяка Ради національних спільнот України за особистий внесок у розвиток грецької культури в Україні та укріплення українсько-грецьких відносин, 2016 р
  • Почесна грамота КНТЕУ, 2013 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Житомирський державний університет імені Івана Франка, 2022р.
  • КНЕУ ім.В. Гетьмана.
  • Університет м. Яніна (Греція), 2009 р.
  • Київський національний лінгвістичний університет (кафедра новогрецької і класичної філології),  2007 р.
  • Педагогічний факультет Салонікського Університету ім. Аристотеля у м. Флоріна (Греція), 1999 р.

ХОБІ

подорожі, інтелектуальні ігри, сучасне мистецтво

остання редакція 07.09.2023