Кафедра іноземної філології та перекладу

Колот Любов Анатоліївна

іноземної філології та перекладу

КОЛОТ ЛЮБОВ АНАТОЛІЇВНА

Старший викладач кафедри іноземної філології та перекладу

e-mail: l.kolot@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

інноваційні технології у викладанні іноземних мов, методика викладання іноземних мов,  міжкультурна комунікація, професійна комунікація іноземною мовою

ДИСЦИПЛІНИ

“Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська)”, “Ділова комунікація іноземною мовою (англійська)”, “Практичний курс першої іноземної мови (англійська)”

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• магістр з менеджменту організацій, Київський національний торговельно-економічний університет, 2012 р.

• вчитель іноземної мови та літератури (англійська), (ОС «спеціаліст», диплом з відзнакою), Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди, 1996 р.

ДОСВІД РОБОТИ

Старший викладач кафедри іноземної філології та перекладу Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2000 р. до цього часу.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

Перелік найвагоміших праць

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Certificate for Promotion of the World Science of Commodity, International Association of Commodity Science and Technology IGWT, 2006.
  • Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в науково-педагогічній діяльності, 2009 р.
  • Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в науково-педагогічній діяльності, 2010 р.
  • Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в науково-педагогічній діяльності, 2014 р.
  • Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в науково-педагогічній діяльності, 2016 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Регулярна участь у міжнародних та всеукраїнських конференціях, форумах, міжвузівських науково-методичних семінарах та тренінгах з англійської мови (Pearson, Cambridge University Press, National Geographic Learning, компанія «Лінгвіст», освітній центр English Teaching Resource Center).

• Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана, кафедра іноземних мов факультету міжнародної економіки і менеджмент, 2019 р.

• Третій міжнародного освітнього форуму для викладачів сучасних іноземних мов: "Реформування іншомовної вищої освіти", 2019 р.

• Другий міжнародний освітній форум викладачів англійської мови Форум для викладачів англійської мови "Партнери в навчанні і вкладанні", 2018 р.

• Перший міжнародний освітній форум для викладачів англійської мови "Освіта нового покоління: навчаємо та вчимося по-новому", 2017 р.

• Перший Форум для викладачів англійської мови "Освіта нового покоління: навчаємо та вчимося по-новому", 2017 р.

• Навчально-демонстраційні сесії для освітян – викладачів, вчителів, керівників навчальних закладів, менеджерів освітньої сфери, розробників і дослідників освітніх технологій «Інноваційні методи викладання, навчання й менеджменту: новітні світові та європейські практики», організовані навчальними закладами України та Європи, 2016 р.

• Науково-практична конференція «Концепція змішаного навчання (Blended Learning) іноземних мов з використанням онлайн платформи «Lingva Skills» для фахівців  з мовної підготовки ВНЗ», 2016 р.

• Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана, кафедра іноземних мов факультету маркетингу, 2015 р.

• Тренінг-марафон «Навчання – Якість – Моніторинг», організований навчальними закладами України та Європи, 2013 р.

• Методичний семінар, організований Cambridge University Press Professional development: How does the  Tree Grow? , 2013 р.

• Київський національний економічний університет   ім. В. Гетьмана, кафедра іноземних мов факультету управління персоналом та маркетингу, 2010 р.

• Київський національний лінгвістичний університет, кафедра методики викладання іноземних мов, 2005р.

• The Conference on modern methods of language training за програмою InWent EU проекту  “Support to the Ukrainian Initiative”: Communicative and goal-oriented didactics of foreign language training, 2005р.

• Практичні семінари за програмою InWent EU проекту “Support to the Ukrainian  Initiative”: Cross-cultural Communication Basics in Language Training; Modern Techniques of an Efficient Language Training of Programme Participants, 2004р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

• Member of the International Association of Teachers of English as a Foreign Language, Ukraine (IATEFL), 2018 – 2021.

ХОБІ

читання, рукоділля