Кафедра іноземної філології та перекладу

Шевелько Катерина Олександрівна

іноземної філології та перекладу

ШЕВЕЛЬКО КАТЕРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

канд. пед. наук, доцент, доцент кафедри іноземної філології та перекладу

e-mail: k.shevelko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

Методика навчання іноземних мов у вищих навчальних закладах, інформаційно-комунікаційні технології у навчанні іноземних мов, підготовка майбутніх перекладачів.

ДИСЦИПЛІНИ

«Іноземна (англійська) мова для академічних цілей», «Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська)», «Практичний курс першої іноземної мови (англійська мова)».

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• доцент кафедри іноземної філології та перекладу Київського національного торговельно-економічного університету, 2019 р.
  • доцент кафедри англійської мови факультету перекладачів Київського національного лінгвістичного університету, 2018 р.
  • кандидат педагогічних наук, 13.00.02, “теорія і методика навчання: германські мови”, тема дисертації: "Методика навчання старшокласників спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземної мови перекладу англомовних публіцистичних текстів", 2016 р.
  • філолог, викладач англійської мови та зарубіжної літератури (ОС «спеціаліст»), Київський національний лінгвістичний університет, 2003 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• доцент кафедри іноземної філології та перекладу Київського національного торговельно-економічного університету, з 2019 р. до цього часу.
  • доцент кафедри англійської мови факультету перекладачів Київського національного лінгвістичного університету, 2018 – 2019 рр.
  • старший викладач кафедри англійської мови факультету перекладачів Київського національного лінгвістичного університету, 2017 – 2018 рр.
  • викладач кафедри англійської мови факультету перекладачів Київського національного лінгвістичного університету, 2005 – 2017 рр.
  • викладач кафедри іноземних мов Київського університету імені Бориса Грінченка, 2004 – 2005 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Онлайн-тренінг «Персоналізоване навчання сучасної англійської учнів покоління Z» (Dinternal Education), 2020 р.

• Форум фахівців англійської мови «Reforming higher education in Ukraine», 2019 р.

• Науково-практична конференція «Unlocking the Gate to Education around the Globe» (м. Прага, Чеська Республіка), 2019 р.

• Форум фахівців англійської мови «Partners in learning, partners in teaching» (Dinternal Education, Київський університет імені Бориса Грінченка), 2018 р.

• Міжнародна інформаційно-практична конференція «Учителі нового покоління: секрети успіху» (British Council, Міністерство освіти і науки України), 2018 р.

• Програма підвищення кваліфікації «Методика викладання мовних дисциплін із використанням інформаційно-комунікаційних технологій» (Київський національний лінгвістичний університет), 2018 р.

• Аспірантура Київського національного лінгвістичного університету, кафедра методики викладання іноземних мов і інформаційно-комунікаційних технологій, спеціальність 13.00.02 – теорія і методика навчання: германські мови, 2014 р.

ХОБІ

Подорожі, сучасна музика, психологія, коучинг.

остання редакція 26.02.2024