Кафедра іноземної філології та перекладу

іноземної філології та перекладу

СОШКО ОКСАНА ГРИГОРІВНА

кандидат філологічних наук,
доцент кафедри іноземної філології та перекладу

гарант освітньо-наукової програми 3 рівня вищої освіти «Філологія»

e-mail: o.soshko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

Контрастивна лінгвістика, стилістика, семантичні особливості фразеологічних та паремійних корпусів сучасних європейських мов, лінгвокультурологія.

ДИСЦИПЛІНИ

“Практичний курс першої іноземної мови (англійська)”, “Теорія та практика перекладу”, “Іноземна мова за професійним спрямуванням”, “Іноземна мова спеціальності”

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• кандидат філологічних наук, 10.02.15 «Загальне мовознавство», Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, тема дисертації: "Фразеологічна репрезентація внутрішніх рис людини: особливості внутрішньої форми і семантики (на матеріалі української, німецької та англійської мов)", 2014 р.

• аспірант, Інститут мовознавства ім. О.О. Потебні Національної академії наук України, 2009-2013 рр.

• викладач англійської мови та літератури (ОС «магістр»), Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, 2003 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• доцент кафедри іноземної філології та перекладу Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2016 р. до цього часу.

• доцент кафедри сучасних європейських мов Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2015 р.

• старший викладач кафедри іноземних мов Академії муніципального управління у місті Києві, 2007-2015 рр.

• викладач кафедри іноземних мов Академії муніципального управління у місті Києві, 2005-2007 рр.

• викладач кафедри іноземних мов у Київському інституті інвестиційного менеджменту, 2003-2005 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

Google Article Source

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Подяка Голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації за сумлінну працю, вагомі досягнення у професійній діяльності та з нагоди ювілею, 2019 р.
  • Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну працю та з нагоди ювілею, 2019 р.
  • Грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України в номінації «Майстриня мови», 2019 р.
  • Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за вагомий внесок у підготовку фахівців, розробку і впровадження в навчальний процес інноваційних форм і методів навчання та з нагоди Дня факультету торгівлі та маркетингу, 2017 р.
  • Грамота за вагомий особистий внесок у розбудову Академії муніципального управління та з нагоди 20-ї річниці з дня її створення, 2015 р.
  • Подяка Академії муніципального управління за особистий внесок у розбудову академії та з нагоди 17-ї річниці з дня її створення, 2012 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Стажування у Празькому інституті підвищення кваліфікації (м. Прага, Чехія) (2018 р.).

• Підвищення кваліфікації на кафедрі іноземних мов і міжкультурної комунікації факультету міжнародної економіки і менеджменту, Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана (2016 р.).

ХОБІ

класична література, культура та побут середньовічної Європи, сучасна рок музика

остання редакція 07.09.2023